IphoneAplikacjeGroupon 3.4.1

Groupon 3.4.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
Groupon, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
41 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
327

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • intuicyjne menu i obsługa
  • polska wersja językowa
  • szeroki wybór towarów i usług
Minusy:
  • brak opcji 'zadaj pytanie'

Zakupy grupowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem w Polsce. Zasada jest prosta – w sklepie pojawia się atrakcyjna oferta, która trwa przez określony czas. Jeśli zdecydujemy się na zakup w trakcie trwania promocji, to możemy cieszyć się dużymi rabatami na wybrane produkty (np. prenumerata magazynu) czy usługi (np. wycieczki zagraniczne). Jednym z najpopularniejszych serwisów stworzonym do zakupów grupowych jest Groupon. Użytkownicy iPhone'a, którzy cenią sobie tę formę zakupów mogą już skorzystać z aplikacji mobilnej Groupon i cieszyć się zakupami w dowolnym miejscu i czasie.

Aplikacja Groupon umożliwia przeglądanie i wyszukiwanie atrakcyjnych ofert. Poszczególne produkty i usługi podzielone są na zakładkik tematyczne, które można błyskawicznie przeglądać z poziomu programu. Istnieje możliwość zintegrowania konta na Grouponie, dzięki czemu zakupy możemy robić na przemian z poziomu PC i iPhone'a lub innych urządzeń mobilnych. Dzięki wprowadzeniu systemu geolokalizacji, aplikacji wyszukuje w pierwszej kolejności atrakcyjne oferty z kraju lub miasta, znajdującego się najbliżej naszej lokalizacji. Podstawowe zalety to możliwość szybkich zakupów – wartość niższa nawet do 70%, śledzenie ulubionych towarów lub sprzedawców, opcja dzielenia się ulubionymi grouponami ze znajomymi czy rodziną.

Najnowsza wersja aplikacji Groupon otrzymała usprawniony system filtrowania interesujących produktów lub usług, poprawiono drobne błędy z poprzedniej wersji oraz usprawniono prędkość działania aplikacji. Na uwagę zasługuje również intuicyjne menu oraz przejrzystość poszczególnych zakładek tematycznych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0