IphoneAplikacjeGry dla dzieci 3.3

Gry dla dzieci 3.3 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
RosMedia
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
17.7 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
428

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duży wybór gier edukacyjnych
  • przyjazny interfejs
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • wymaga drobnej opłaty

Gry dla Dzieci to aplikacja edukacyjna, stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach iPhone'a. Dostępna jest do pobrania w polskiej wersji językowej. Znajdziemy tu szereg interesujących gier dla dzieci, rozwijających pamięć i koncentrację, a także umiejętność logicznego myślenia oraz spostrzegawczość. Intuicyjny interfejs użytkownika i banalna obsługa za pomocą ekranu dotykowego to kolejna zaleta, która przekona najmłodszych do rozwiązywania łamigłówek. Łącznie twórcy oddali do dyspozycji sześć ciekawych gier, polegających na zapamiętywaniu, a następnie odtwarzaniu rozmaitych obrazków i dźwięków w odpowiedniej kolejności. Możemy wybrać spośród następujących tytułów:

Gra na cymbałkach – zadanie polega na dotykaniu kolorowych klawiszy w odpowiedniej kolejności, a następnie odtworzenie piosenki.

Posiłki na talerzach – gracz musi zapamiętać rozmieszczenie potraw na talerzach, a następnie w identyczny sposób ustawić jedzenie.

Znajdź brakujące zwierzątko – na podstawie kilku obrazków należy odgadnąć którego zwierzątka nie ma na liście.


Roboty – należy zapamiętać kolejność pojawiania się określonych robotów na planszy, a następnie odtworzenie sekwencji.
Znajdź dwie takie same karty – należy znaleźć dwie identyczne karty podczas odkrywania pozostałych.

Kumkające żabki – zadanie polega na odtworzeniu kumkania żabek w odpowiedniej kolejności.

Zalety aplikacji Gry dla Dzieci: zróżnicowane i absorbujące gry i zabawy dla najmłodszych; łatwa w obsłudze; dostępna w polskiej wersji językowej; ładna oprawa graficzna i szereg ciekawych obrazków; multiplatformowość aplikacji – raz kupiona za niecałe 3 zł może być dowolnie pobierana na iPhone'a lub iPada. W najnowszej wersji poprawiono dodatkowo wydajność, a także wyeliminowano błędy pojawiające się na nowszych urządzeniach z systemem iOS 8 lub nowszym.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0