IphoneAplikacjeiBlacklist for iPhone 1.0

iBlacklist for iPhone 1.0 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
BlackList.com
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.07 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
937

Nasza ocena:

Lukasz
3
Plusy:
  • skutecznie chroni prywatność użytkownika
Minusy:
  • wymagany jailbreak urządzenia
  • brak polskiej wersji językowej

iBlacklist for iPhone to aplikacja stworzona z myślą o urządzeniach iPhone. Umożliwia blokadę rozmów telefonicznych oraz SMSów od niechcianych osób. Z poziomu aplikacji możemy wybrać określone numery, od których chcemy otrzymywać połączenia lub ukryte wiadomości. Blokuje również okienko podglądu wiadomości, chroniąc naszą prywatność. Ciekawą funkcją jest ochrona kontroli rodzicielskiej, poprzez blokowanie połączeń wychodzących, co jest przydatne gdy nasze dziecko posiada swojego iPhone'a. Ponadto można planować kiedy chcemy otrzymywać połączenia lub SMSy od określonych osób.

Dodatkowe cechy iBlacklist for iPhone umożliwiają blokowanie wiadomości i rozmów z numerów anonimowych, powiadomienia dźwiękowe i wibrujące, które można dostosować indywidualnie do każdego numeru, możliwość wprowadzenia hasła zabezpieczającego (np. by uniemożliwić dziecku rozmowy), nieograniczona ilość kontaktów, które można blokować, funkcja ustawienia automatycznego SMSa z indywidualną treścią, który zostaje wysyłany w przypadku kontaktu określonego numeru – można dopasować ustawienia do każdego rozmówcy oddzielnie. Ponadto można gromadzić historię rozmów i wiadomości, stworzyć czarną i białą listę kontaktów czy automatycznie rozłączyć w taki sposób, aby rozmówca myślał że numer jest zajęty.

Aplikacja iBlacklist for iPhone dostępna jest do pobrania na oficjalnej stronie producenta. Aby zainstalować ją na urządzeniu iPhone, należy dokonać jailbreak urządzenia. Jailbreak omija niektóre zabezpieczenia, jednak jest legalny i nie doprowadza do uszkodzenia smartfona.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0