IphoneAplikacjeiBooks 3.1

iBooks 3.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Apple
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
43.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
576

Nasza ocena:

Lukasz
4

iBooks to praktyczna aplikacja do pobierania i czytania książek. Jej zaletą jest integracja z usługą iBookstore, dzięki której można pobierać najnowsze książki i bestsellery przy użyciu iPhone'a, a także obsługa języka polskiego. Na uwagę zasługuje bardzo ładny interfejs w formie wirtualnej półki, na której ułożone są kolorowe książki. Przy użyciu ekranu dotykowego można szybko wybrać interesującą nas pozycję z biblioteki i rozpocząć czytanie. Przesuwając palcem w wybranym kierunku przechodzimy na następną stronę, możemy również dodawać do ulubionych nowe książki, fragmenty lub zostawiać notatki przy wybranych stronach.

Cechą wyróżniającą iBooks od innych aplikacji do czytania, jest sposób prezentacji książek. Przechodząc do trybu pełnoekranowego mamy wrażenie, że trzymamy jej papierowy odpowiednik. Wszystko dzięki kolorowym ilustracjom, urozmaiceniu czcionek i szacie graficznej stron, które zostały przeniesione bezpośrednio z oryginalnych papierowych wydań. Miłośnicy czytania znajdą tu wiele interesujących pozycji, podzielonych na kategorie tematyczne (klasyki, książki dla dzieci, kryminały, a nawet książki kucharskie). Ponadto osoby, które nie są do końca przekonane do wybranej książki, mogą przeczytać bezpłatną próbkę.

Dodatkowe funkcje iBooks umożliwiają: dzielenie się cytatami lub ulubionymi fragmentami w serwisach Facebook, Twitter, email lub wysyłając wiadomość tekstową, szybkie odnajdywanie słów, wyrażeń i fraz z poziomu wbudowanej wyszukiwarki, możliwość regulowania jasności ekranu, integrację z aplikacją AirPrint, dzięki której można drukować notatki w formacie PDF, integrację z usługą iCloud, umożliwiającą kolekcjonowanie i sortowanie książek w chmurze i korzystanie z poziomu wielu urządzeń (iPhone, iPad, iPod touch), współpracę z formatami ePub oraz PDF. 

Wymagania: konieczność dostępu do usługi iBookstore, biblioteka tytułów może się różnić w zależności od kraju (dostępny język polski), stałe podłączenie internetowe oraz posiadanie Apple ID. Funkcja iBooks Author umożliwiająca tworzenie własnych książek dostępna jest wyłącznie dla urządzeń iPad z systemem iOS 5 lub nowszym, iBooks Author 2 wymaga systemu iOS 5.1 lub nowszego, synchronizacja utworznych książek wymaga aplikacji iTunes 10.5.3 lub nowszej, dodając książki lub dokumenty PDF spoza iBookstore do aplikacji iBooks, muszą być zsynchronizowane z poziomu aplikacji iTunes 10.5.3 lub nowszej oraz wolne od zabezpieczeń użytkowania (DRM), niektóre dokumenty PDF nie są kompatybilne z iBooks.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0