IphoneAplikacjeiFunny 2.4.1

iFunny 2.4.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
Okrujnost
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
337

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • spore możliwości tworzenia śmiesznych obrazków
  • intuicyjna obsługa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

iFunny to aplikacja umożliwiająca przeglądanie i tworzenie śmiesznych obrazków z podpisami. Osoby, które dotychczas nie wiedziały jak stworzyć rozmaite zdjęcia lub grafiki z dodanym pod spodem tekstem w stylu Demotywatorów czy Kwejka, mogą za pomocą tej aplikacji w błyskawiczny sposób zaprojektować własne obrazki, a następnie umieszczać je na serwisach społecznościowych. Zaletą jest intuicyjna obsługa i wygodny, dotykowy panel sterowania, który nawet początkującym użytkownikom nie powinien sprawić problemów.

Niewątpliwym atutem jest dostęp do ogromnej bazy materiałów, które umieszczane są przez innych użytkowników. Funkcjonalna wyszukiwarka pozwala sortować zdjęcia na podstawie rozmaitych kryteriów (koty, zombie, wakacje itp.) Po uruchomieniu aplikacji iFunny, przechodzimy do wygodnego menu, podzielonego na 2 ekrany. U góry ekranu mamy podgląd aktualnie dostępnych lub wyszukiwanych wcześniej zdjęć, natomiast dolny panel zawiera kilka funkcji, takich jak: Polecane, Popularne, Kolekcje (zdjęcia które dodaliśmy), Komentowane, fotografie które polubiliśmy oraz Stwórz Nowe Zdjęcie.

Przechodząc do wybranego zdjęcia możemy go zapisać do pamięci smartfona, ustawić jako tapetę, wydrukować, a także podzielić się ze znajomymi za pośrednictwem Facebooka, Twittera, e-maila lub SMSem. Kolekcję pobranych fotografii możemy ponadto powiększać, przeglądać w trybie pełnoekranowym, natomiast przesuwając palcem w wybranym kierunku przechodzimy do kolejnych zdjęć.

Najnowsza wersja iFunny zawiera:

- wsparcie dla zdjęć w formacie GIF,
- ulepszony system komentarzy,
- nową zakładkę Moje Komentarze, pozwalającą śledzić swoją aktywność,
- odświeżony interfejs,
- usprawniony system filtrowania wyników wyszukiwania,
- poprawę autoryzacji zdjęć wrzucanych na Twittera.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0