IphoneAplikacjeiPaczka 1.1

iPaczka 1.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Transport
Producent:
TrueDevTeam
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.4 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
423

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • po polsku i za darmo
  • praktyczna aplikacja do przeglądania przesyłek
Minusy:
  • brak możliwości edycji wprowadzonych paczek

iPaczka to praktyczna aplikacja, umożliwiająca śledzenie wysłanych przesyłek za pośrednictwem firm kurierskich znajdujacych się w Polsce. Program współpracuje z takimi firmami jak Poczta Polska, DHL, K-EX, DPD. Regularnie pojawiają się jednak aktualizacje, zaś twórcy zapowiadają uwzględnienie kolejnych firm kurierskich w niedalekiej przyszłości. Obecnie program można pobrać całkowicie za darmo.

Zaletą aplikacji iPaczka jest pełna polska wersja językowa. Na uwagę zasługuje wygodne menu, podzielona na kilka zakładek tematycznych. W głównym oknie za pomocą podręcznej klawiatury dotykowej, możemy błyskawicznie wpisać takie dane jak numer paczki, nazwa oraz firma. Poniżej natomiast znajdziemy pełne informacje o postępie dostarczenia przesyłki, które odświeżane są w czasie rzeczywistym. Następna zakładka umożliwia szybki wybór spośród dostępnych firm kurierskich, natomiast kolejna opcja pozwala tworzyć foldery, za pośrednictwem których możemy segregować informacje o przesyłkach.

Najnowsza wersja aplikacji iPaczka otrzymała odświeżony wygląd w przyjemnej dla oka pomarańczowej tonacji, a także poprawioną stabilność działania, dzięki czemu stała się uniwersalna.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0