IphoneAplikacjeIMDb Movies & TV 4.3.1

IMDb Movies & TV 4.3.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
IMDb
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12.7 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
341

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • intuicyjne menu
  • ogromna baza filmów, seriali, aktorów
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

IMDb Movies & TV to jedna z najbardziej rozbudowanych aplikacji dla użytkowników iPhone'a, stanowiąca kompendium wiedzy z zakresu kinematografii, seriali i gwiazd filmowych. Dzięki niej znajdziesz ulubione programy rozrywkowe, oglądniesz interesujące trailery, przeglądniesz zdjęcia z planów filmowych, a także ocenisz ulubione filmy i seriale. IMDb to największe na świecie kompendium wiedzy, zawierające olbrzymią kolekcję filmów, programów telewizyjnych oraz informacji o celebrytach i aktorach. Zaletą jest szczegółowość aplikacji – znajdziemy tu nie tylko informacje o filmografii danego aktora czy reżysera, lecz również dodatkowe ciekawostki z życia prywatnego, listę filmów z których zrezygnowano, a nawet takich, do których nie udało się gwiazdom dostać na castingu. Aplikacja zawiera również interesujące wywiady z gwiazdami, najlepsze cytaty z filmów, trivie z pytaniami ze znajomości filmów i wiele więcej.

Dodatkowe cechy aplikacji IMDb Movies & TV: dostęp do ponad 2 milionów filmów i programów telewizyjnych; ponad 4 miliony aktorów, celebrytów i innych osób związanych z danym filmem; możliwość podglądu aktualnie puszczanych filmów w kinach – w rejonie użytkownika; możliwość oglądnięcia powtórki i najciekawszych momentów z emitowanych programów rozrywkowych z dnia poprzedniego; zapowiedzi nadchodzących filmów; najświeższe wiadomości publikowane każdego dnia ze świata kina i telewizji; lista najpopularniejszych filmów według użytkowników IMDb; aktualna lista wydanych filmów i seriali na DVD i Blu-Ray.

Dodatkowe informacje o filmach i gwiazdach dostępne w aplikacji IMDb Movies & TV: lista nagrodzonych aktorów/reżyserów; opis poszczególnych nagród (Oscar, Emmy); najpopularniejsze filmy i celebryci dnia; najpopularniejsze filmy i seriale z podziałem na gatunek; najsłabiej oceniane filmy i seriale; aktualne zestawienie rankingu box office w USA; urodziny gwiazd; oceny i recenzje krytyków filmowych. W najnowszej wersji aplikacji dodano możliwość zakupienia biletu przed seansem w trybie online. Udostępniono również listę nadchodzących premier kinowych z dostępem do mapy lokalnej i możliwością podglądu najdogodniejszego dojazdu do kina.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0