IphoneAplikacjeInstagram 4.02

Instagram 4.02 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Burbn Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
314

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • spore możliwości edycji zdjęć
  • różnorodność filtrów
  • polska wersja językowa
Minusy:
  • nagrywanie filmów tylko do 15 sekund

Instagram to jedna z najciekawszych aplikacji służących do robienia unikalnych zdjęć. Intuicyjna obsługa i szereg przydatnych funkcji to jej główne zalety, dzięki czemu skierowana jest zarówno do amatorów pasjonujących się fotografią, jak również profesjonalistów. Poza standardową możliwością tworzenia zdjęć, Instagram oferuje zaawansowaną edycję oraz integrację z serwisami społecznościowymi, pozwalając na błyskawiczną wymianę i dzielenie się swoją pracą z przyjaciółmi.

Unikalne możliwości Instagramu pozwalają tworzyć kwadratowe zdjęcia w formacie znanym z aparatów fotograficznych Polaroid. Aplikacja zintegrowana jest z bogatą liczbą unikalnych filtrów, które można nałożyć na wykonane zdjęcia. Znajdziemy tu m.in. XPro-II, Earlybird, Rise, Amaro, Hudson, Lo-fi, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville, 1977 i inne, znane miłośnikom fotografii. Istnieje również możliwość nagrywania klipów wideo, które również wykorzystuja zintegrowane z aplikacją filtry. Wersja dedykowana dla iPhone'a posiada ponadto wsparcie dla 4 kamer z przodu i z tyłu, a także pozwala na dodawanie do materiałów efektów głębii i wykorzystywanie kilku filtrów jednocześnie.

Najnowsza wersja aplikacji Instagram dla iPhone'a doczekała się nowej funkcji przełączania pomiędzy trybem zdjęć, a wideo. Wystarczy z poziomu menu kliknąć na ikonkę kamery, aby móc rozpoczać nagrywanie maksymalnie do 15 sekund. Dodano również profesjonalną stabilizację obrazu, pozwalając nagrywać wysokiej klasy filmy, w trakcie przemieszczania się pojazdem lub spaceru. Specjalnie dla trybu wideo, przygotowano również 13 nowych filtrów, m.in: Stinson, Vesper czy Dogpatch. Osoby lubiące dzielić się filmami ze znajomymi, mogę również uwiecznić ulubioną scenę w specjalnej ramce, która efektownie zdobi utworzoną galerię.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0