IphoneAplikacjeInstaSize 2.9.3

InstaSize 2.9.3 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Munkee Apps L.L.C.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
33.7 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
424

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wielofunkcyjność aplikacji
  • wysoka jakość zdjęć
  • intuicyjne menu i obsługa
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

InstaSize to darmowa i ciesząca się rosnącą popularnością aplikacja dla użytkowników iPhone'a, służąca do zarządzania, edycji i tworzenia własnych i unikalnych zdjęć. Z możliwości programu korzysta już ponad 15 milionów internautów na całym świecie i każdego dnia liczba ta wzrasta. Twórcy zapowiadają, że z każdą nową wersją ulepszają swój produkt, dzięki czemu posiada unikalne możliwości, a wszystko przy nieskomplikowanej obsłudze nawet dla początkujących.

Główne cechy InstaSize:

1. Możliwość postowania zdjęć w serwisie społecznościowym Instagram – łatwe importowanie zdjęć z prywanych albumów, a także szybkie tworzenie zdjęć z poziomu aplikacji InstaSize, wystarczy kliknąć w ikonkę aparatu, następnie po wykonanym zdjęciu wcisnąć Share i zdjęcie zostaje opublikowane.

2. Dodaj filtry, tekst do zdjęć oraz inne efekty – dzięki wprowadzeniu opcji Layers, możemy błyskawicznie dodawać efektowne filtry do zdjęć, tła oraz podpisy (możliwość zmiany kształtu i wielkości czcionki oraz miejsce położenia tekstu), które nadadzą naszym zdjęciom unikalnego charakteru.

3. Naklejki – w bazie programu twórcy umieścili szeroką gamę efektownych naklejek, które można dodawać jako tło, a nawet nakładać na twarze co czyni fotografię niepowtarzalną. Wystarczy wgrać zdjęcie, następnie wybrać naklejkę i edycja jest tworzona błyskawicznie.

4. Dodawaj tła – aplikacja posiada w bazie rozmaite tła, które całkowicie zmieniają oblicze naszej pracy.

5. Dziel się z przyjaciółmi – aplikacja zintegrowana jest z serwisami Twitter, Facebook i innymi popularnymi społecznościówkami.

6. Wysoka jakość zdjęć – aplikacja umożliwia przesyłanie zdjęć w rozdzielczości 612x612, 1500x1500 lub 2048x2048.

W najnowszej wersji InstaSize dodano nowe języki, zoptymalizowano aplikację oraz poprawiono błędy z poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0