IphoneAplikacjeiTunes Movie Trailers 1.4

iTunes Movie Trailers 1.4 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Apple
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
349

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duża baza trailerów
  • intuicyjne menu
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Jesteś fanem kinematografii i z niecierpliwością oczekujesz nadchodzacych premier kinowych? iTunes Movie Trailers w wersji dla iPhone'a to idealna aplikacja dla Ciebie. Dzięki niej można całkowicie za darmo oglądać najnowsze trailery zapowiadanych filmów, a wszystko to w jakości HD. Z poziomu aplikacji można przeglądać trailery, klipy wideo, wywiady z aktorami i twórcami, a także zdjęcia w bardzo dobrej jakości. Ponadto z poziomu aplikacji można sprawdzić kalendarz nadchodzących premier filmowych na najbliższy rok, zobaczyć aktualne premiery w pobliskich kinach, a nawet zarezerwować seans i kupić bilet bezpośrednio z poziomu urządzeń iPhone lub iPad.

Dodatkowe cechy iTunes Movie Trailers: możliwość przeglądania setek tysięcy trailerów, klipów wideo, materiałów z produkcji oraz unikalne zdjęcia w jakości HD lub SD (do wyboru); dostęp do interaktywnego menu zawierającego kalendarz nadchodzących premier filmowych; możliwość dodawania do ulubionych ulubionych filmów oraz kin, a następnie szybki dostęp w dogodnym momencie; opcja podglądu trasy do najbliższego kina; funkcja zintegrowania aplikacji z iTunes Store – otrzymujemy powiadomienia o pojawieniu się danego filmu w kinie, którego można również kupić jeśli zostanie udostępniony w sklepie; integracja z serwisem Rotten Tomatoes, dzięki czemu z poziomu aplikacji możemy przeglądać opinie i recenzje krytyków filmowych.

Aplikacja iTunes Movie Trailers umożliwia ponadto oglądanie ulubionych trailerów filmowych na telewizorze dzięki integracji z AirPlay oraz Apple TV. Ponadto możemy dzielić się trailerami ze znajomymi za pośrednictwem AirDrop, Facebooka, Twittera oraz e-mailem. Ulubione materiały filmowe możemy również przechowywać w chmurze, dzięki wsparciu iCloud.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0