IphoneAplikacjeKindle 4.3

Kindle 4.3 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
AMZN Mobile LLC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
38.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
372

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • ogromna baza książek
  • multiplatformowość aplikacji
  • przejrzyste menu i wygodna nawigacja
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Kindle to jeden z najpopularniejszych czytników e-booków dostępny na rynku. Został stworzony przez firmę Amazon i posiada własny format do odczytywania książek elektronicznych. Z pomocą dla użytkowników iPhone'a przychodzi jednak aplikacja Kindle, która została zoptymalizowana również dla urządzeń iPad oraz iPod touch. Umożliwia czytanie książek, magazynów czy dokumentów w formacie PDF na ładnym i prostym w obsłudze interfejsie. Z poziomu aplikacji użytkownicy mają dostęp do ponad miliona książek dostępnych w sklepie Kindle Store, a także do setek tysięcy magazynów i prasy. Dzięki technologii Amazon Whispersync automatycznie synchronizowana jest ostatnia przeglądana strona, dzięki czemu można dokończyć czytanie na innym urządzeniu obsługującym Kindle. Ponadto można tworzyć własne notatki, zakładki oraz dodawać do ulubionych wybrane książki.

Zalety aplikacji Kindle: dostęp do milionów książek i magazynów dostępnych w Kindle Store; atrakcyjne ceny książek – ok 9.99 dolarów (lub taniej) za tytuł; dostęp do darmowych próbek książek – można przeczytać pierwszy rozdział, a następnie zdecydować czy podoba nam się książka i dopiero przejść do oferty sklepu; możliwość kustomizacji przeglądania treści – zmiana wielkości czcionki, koloru papieru, odstęp marginesów, styl czcionki itp.; opcja segregowania posiadanych zbiorów tematycznie (książki, magazyny, dokumenty, alfabetycznie, gatunki itp.); integracja z Wikipedią i innymi słownikami – można wybrać dowolne słowo i szybko sprawdzić znaczenie w encyklopedii lub pozostawić notatkę wyjaśniającą dane zagadnienie; dostęp do słownika – ponad 250 tysięcy definicji; wewnętrzna wyszukiwarka słów kluczowych i zdań, pozwalająca szybko przechodzić do wybranych fragmentów książki; integracja z chmurą Kindle Cloud Reader – zbiory można czytać na różnych urządzeniach – Kindle e-reader, Kindle Fire, PC, Mac, Android, Windows Phone 8, iOS; możliwość przerabiania wiadomości e-mail do formatu PDF, a następnie ich zapisywanie lub przenoszenie do chmury lub iTunes.

W najnowszej wersji aplikacji Kindle dodano przydatną opcję odtwarzania audiobooków – w zbiorze znajduje się ponad 45 tysięcy audiobooków i liczba ta każdego dnia wzrasta; możliwość kustomizacji opcji narracyjnej – możemy przyspieszać lub zwalniać tempo lektora; usprawniono prędkość działania aplikacji i wyeliminowano błędy z poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0