IphoneAplikacjeKrzyżówki Plus 1.0.4

Krzyżówki Plus 1.0.4 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
INFOR IT Sp. z o.o.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
22.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
397

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • zróżnicowane krzyżówki
  • przejrzyste menu i wygodna nawigacja
  • po polsku i za darmo
Minusy:
  • powtarzające się hasła

Jesteś miłośnikiem rozwiązywania krzyżówek, jednak nie masz ochoty na ciągłe wydawanie pieniędzy na wersje papierowe? Z pomocą przyjdzie rozbudowana aplikacja Krzyżówki Plus dla użytkowników urządzeń iPhone, którą można pobrać całkowicie za darmo. To obecnie najlepsza tego typu aplikacja na rynku, dostępna w polskiej wersji językowej – do wyboru również krzyżówki angielskie. Jest to ulepszona wersja znanego programu, oferująca nowy interfejs, wygodny panel sterowania i łatwość obsługi. Twórcy wprowadzili nowe typy krzyżówek: klasyczne, kształtne, panoramiczne oraz jolki, zapewniając zabawę na długie godziny.

Krzyżówki Plus cechuje się rozbudowanym choć prostym w obsłudze panelem nawigacyjnym. Poszczególne typy krzyżówek podzielone są tematycznie – ponadto każda z nich przypisana jest do pięciu poziomów trudności, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Zaletą jest wprowadzenie dedykowanej klawiatury zawierającej polskie znaki. Ponadto obsługa jest intuicyjna z poziomu panelu dotykowego. Co więcej, możemy stale śledzić postępy rozwiązania krzyżówki, dzięki umieszczeniu procentowego wskaźnika, sygnalizującego brakujące odpowiedzi. W przypadku popełnienia błędu, system może zaznaczyć kolorem czerwonym słowa lub litery wymagające poprawę, co pozwoli na łatwiejszą naukę wielu ciekawych haseł. To także znakomita okazja do nauki języka angielskiego.

Dodatkowe cechy aplikacji Krzyżówki Plus: integracja z Facebookiem – możliwość publikowania swoich wyników; duży wybór krzyżówek o rozmaitej tematyce; zegar odmierzający czas rozwiązania wszystkich haseł; regularne aktualizacje o nowe krzyżówki; przejrzysta szata graficzna.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0