IphoneAplikacjemBank PL 2.1.0

mBank PL 2.1.0 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
mBank PL S.A.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
28.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
458

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • szybkość działania
  • szereg dostępnych funkcji
  • po polsku i za darmo
Minusy:
  • brak

mBank PL to niezwykle rozbudowana aplikacja służąca do korzystania z mobilnej bankowości elektronicznej banku mBank. Z poziomu aplikacji użytkownicy otrzymują stał dostęp do produktów, promocji, notować i najbliższych lokalizacji banku mBank. Bez trudu z pomoca zintegrowanej mapy odnajdziemy najbliżej zlokalizowane placówki mBanku, bankomaty oraz wpłatomaty. Na uwagę zasługuje intuicyjny proces logowania, sprowadzający się do jednorazowego ustawienia numeru PIN w telefonie, a następnie zsynchronizowaniu go z serwerem mBanku – dzięki temu nie musimy logować się za każdym razem, gdy chcemy skorzystać z usług bankowości elektronicznej.

Aplikacja mBank PL oferuje możliwość sprawdzenia salda konta, dostępny limit karty kredytowej, listę pobliskich bankomatów, placówek mBanku, wpłatomatów, a także miejsc na mapie, gdzie możemy skorzystać z obniżek programów rabatowych czy usługi mOkazje. Ponadto mamy szybko dostęp do danych kontaktowych naszego banku, specjalne powiadomienia – np. w przypadku problemów z logowaniem, możlowość otrzymywania powiadomień o wiadomościach przesyłanych przez obsługę mBanku, notowania funduszy inwestycyjnych itp. Na osobną uwagę zasługuje zakładka Rachunki, gdzie znajdziemy informacje dotyczące salda na wszystkich posiadanych rachunkach. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce, możemy zobaczyć dokładną historię operacji na rachunkach. Inne operacje na rachunkach to m.in: blokady i zawieszenia, operacje zaplanowane, przelewy do odbiorców nowych i zdefiniowanych; przelewy jednorazowe, które należy potwierdzać hasłem PIN, opłaty do ZUS, przelewy podatkowe, dostęp do książki odbiorców, możliwość ładowania telefonu czy przelew na numer telefonu.

Aplikacja mBank pozwala również na operacje związane z kartami płatniczymi, umowami, inwestycjami czy lokatami. W najnowszej wersji udostępniono ponadto funkcję blokowania aplikacji w wybranym momencie lub w trakcie wygaszacza ekranu; aktywację dostępu do tradycyjnego serwisu transakcyjnego, a także aktywację za pomocą kodu przesyłanego w wiadomości SMS.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0