IphoneAplikacjeMicrosoft Word 1.4

Microsoft Word 1.4 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
265 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
383

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • najlepszy edytor tekstu na iPhone'a
  • aplikację można pobrać za darmo w polskiej wersji językowej
  • darmowy dostęp do ograniczonych funkcji programu
Minusy:
  • do obsługi programu w pełnej wersji konieczna jest subskrypcja pakietu Office

Microsoft Word do obecnie najlepszy program na rynku służący do tworzenia i edytowania dokumentów tekstowych. Cieszy się ogromną popularnością milionów użytkowników i umożliwia szereg rozbudowanych funkcji do zastosowania przy pracy z tekstami. Użytkownicy urządzeń iPhone otrzymali dopracowany produkt z intuicyjnym sterowaniem dotykowym, integracją z pozostałymi programiami pakietu Office, a także ze zmienionym interfejsem, dostosowanym do smartfonów Apple. Tworząc lub edytując dokument w wersji na iPhone'a możemy być pewni, że będzie wyglądał dokładnie tak jak tego oczekujemy, a ponadto będziemy mogli go bezpośrednio przenieść na PC lub inne urządzenie – program automatycznie dopasuje naszą pracę do określonego sprzętu, dzięki czemu nie będziemy musieli tracić czas na edycję i formatowanie.

Omawiana wersja aplikacji Microsoft Word posiada wszystkie funkcje zawarte w pakiecie Office 2013. Stworzone dokumenty można odczytać w dowolnym formacie oraz innych programach, a także starszych wersjach programów pakietu Office. Z poziomu aplikacji możemy tworzyć i edytować obrazy, tabele, wykresy, grafiki SmartArt, przypisy, równania – wszystkie te funkcje można dowolnie dostosować do własnych preferencji. Co więcej, współpracują zarówno z PC, jak również z komputerami Mac. Do wyboru jest także opcja zmiany wyglądu dokumentów. Aplikację można uruchamiać ponadto z chmury za pomocą OneDrive, Dropbox oraz One Drive dla biznesu i SharePoint. Zaletą jest również autozapis dokumentów na wypadek wyczerpania baterii czy konieczności szybkiego wyłączenia smartfona – po ponownym uruchomieniu program wystartuje od miejsca w którym zakończyliśmy pracę. Wersja mobilna umożliwia również drukowanie stworzonych dokumentów.

Microsoft Word w wersji na iPhone'a dostępny jest w podstawowej formie z ograniczonymi funkcjami za darmo. Aby cieszyć się pełnymi możliwościami, wymagana jest subskrypcja pakietu Office 365.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0