IphoneAplikacjeMusicTube Free 3.2

MusicTube Free 3.2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
App Channel Limited
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
369

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • po polsku i za darmo
  • intuicyjne menu i obsługa
  • szybkość aplikacji
Minusy:
  • brak

Lubisz słuchać muzykę za pośrednictwem YouTube? Jeśli tak, to zapewne niejednokrotnie przeszkadzały Ci materiały wideo lecące w tle. Z aplikacją Music Tube Free możesz poradzić sobie z tym problemem. Program umożliwia wyszukiwanie i odsłuchiwanie samej muzyki dostępnej w serwisie YouTube, bez konieczności przeglądania materiałów wideo. Zaletą jest dostęp do ogromnej bazyw muzycznej – możemy słuchać zarówno utworów wgranych bezpośrednio do odsłuchu, jak również wyciągać utwory będące podkładem do klipu wideo. Niewątpliwym atutem jest wielozadaniowość – aplikacja może być uruchomiona w tle podczas pracy na innych aplikacjach lub w trakcie gry.

Cechy aplikacji Music Tube Free: możliwość tworzenia dowolnej liczby playlist na podstawie kilku kryteriów (wykonawcy, nazwy zespołów, tytuły utworów); precyzyjna wyszukiwarka plików oraz opcja rekomendacji utworów i dodawania do ulubionych – po każdym włączeniu odtwarzacza system zapamiętuje wcześniejsze wyniki i poleca dogodną dla nas muzykę, wsparcie dla jakości HD, pozwalającej na odsłuch utworów w najwyższej jakości; możliwośc wyboru kraju oraz regionu wyszukiwania, ułatwiająca odnajdywanie lokalnej muzyki i wykonawców.

W najnowszej wersji aplikacji Music Tube Free zniesiono limit tworzenia playlist, usprawniono wyszukiwarkę utworów oraz poprawiono błędy występujące w poprzedniej wersji aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0