IphoneAplikacjePlayer 2.8.1

Player 2.8.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
TVN S.A.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
380

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • po polsku i za darmo
  • duży wybór seriali i programów rozrywkowych
Minusy:
  • problemy z optymalizacją

Szukasz darmowej platformy wideo na żądanie, oferującej dostęp do bogatej oferty filmów, seriali i programów rozrywkowych w języku polskim? Jeśli tak, to powinieneś zainteresować się aplikacją Player, stworzoną przez stację TVN. Player (dawniej TVN Player) to aplikacja zawierająca dostęp do największej bazy serial, programów rozrywkowych i znanych show, emitowanych przez stacje TVN i kanały tematyczne. Zaletą jest nie tylko dostęp do archiwalnych zasobów stacji TVN, lecz również możliwość oglądania najbardziej oczekiwanych produkcji przed premierą w telewizji. Dostęp do Player jest darmowy i zawiera bazę programów wyłącznie w polskiej wersji językowej, do których dostęp też jest bezpłatny.

Zalety aplikacji Player: za darmo i po polsku; intuicyjna nawigacja; wygodny interfejs użytkownika; przejrzysty podział programów i seriali na kategorie tematyczne; intuicyjna wyszukiwarka; ładna szata graficzna; możliwość przeglądania materiałów wideo w wysokiej jakości; krótki czas oczekiwania na strumień wideo. Aby korzystać z aplikacji Player należy pamiętać, że IP urządzenia mobilnego musi być polskie – dostęp poza granicami kraju jest niemożliwy. W najnowszej wersji poprawiono błędy związane z logowaniem.

Przykładowe materiały w aplikacji Player dostępne za darmo: Fakty, Ukryta Prawda, Rozmowy w Toku, Kuba Wojewódzki Show, Kuchenne Rewolucje, Ugotowani, Mam Talent, Master Chef, Na Wspólnej, Szpital, Usta Usta, Detektywi, Kryminalni, Castle.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0