IphoneAplikacjeQR Reader for iPhone 4.5

QR Reader for iPhone 4.5 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
TapMedia Ltd
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
33.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
331

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • łatwa obsługa
  • wygodne i szybkie skanowanie kodów qr
  • możliwość tworzenia własnych kodów qr
  • po polsku i za darmo
Minusy:
  • brak

Kody QR cieszą się rosnącą popularnością na rynku. Wystarczy je tylko zeskanować, aby znaleźć szczegółowe informacje o produkcje lub usłudze. Coraz częściej umieszczane są w marketach na poszczególnych produktach, a także na billboardach reklamowych czy w czasopismach. Z poziomu smartfona mamy możliwość szybkiego przeskanowania kodu QR w celu pobrania szczegółowych informacji. Obecnie najlepszym tego typu programem na rynku dla użytkowników iPhone'a jest QR Reader. Program jest całkowicie darmowy i oprócz podstawowej funkcji skanowania kodów posiada kilka praktycznych rozwiązań, niedostępnych w konkurencyjnych produktach.

QR Reader skanuje kody QR, kody kreskowe, słowa kluczowe na etykietach, które po zeskanowaniu przenoszą nas do encyklopedii z wyjaśnieniem, a nawet pliki PDF – program posiada również wbudowaną opcję tworzenia dokumentów w formacie PDF. Dużą zaletą jest możliwość wyszukiwania i zapamiętywania produktów będących w wyprzedaży, wszelkiego rodzaju okazji i kuponów rabatowych, dzięki którym wybrane produkty nabędziemy w niższej cenie. Aplikacja współpracuje z kamerką zamontowaną w iPhonie – możemy zeskanować obraz aby stworzyć dokument PDF, a także skanować i wysyłać zdjęcia i pliki, którymi można dzielić się ze znajomymi. Opcja skanowania służy również do uiszczania płatności mobilnych. Sam proces jest banalnie prosty – wystarczy w trakcie uruchomionej aplikacji wskazać i przytrzymać odpowiedni przycisk, a aplikacja automatycznie zapamięta co chcemy zeskanować. Nie zabrakło funkcji społecznościowych – współpraca z Facebookiem, Twitterem, e-mailem i MMS-em.

QR Reader posiada także wbudowaną opcję tworzenia własnych kodów QR, które posłużą do dzielenia się informacjami ze znajomymi. Program posiada zintegrowaną przeglądarkę oraz mapę, która zapamiętuje lokalizację wybranych produktów i ofert. Aplikacja dostępna jest do pobrania całkowicie za darmo. W najnowszej wersji dodano ponadto ulepszony system nawigacji oraz wyeliminowano dotychczasowe błędy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0