IphoneAplikacjeRadio ZET 7.07

Radio ZET 7.07 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
LAGARDERE ACTIVE RADIO INTERNATIONAL
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12.7 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
399

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • szeroki wybór radiostacji
  • po polsku i za darmo
  • wygodny interfejs
Minusy:
  • brak

Radio ZET to jedna z najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce. Jeśli lubisz słuchać wydarzenia z kraju i ze świata, audycje rozrywkowe oraz aktualnie popularną muzykę rozrywkową, to aplikacja Radio ZET na iPhone’a pozwoli Ci na stały dostęp do ulubionego radia, bez konieczności posiadania odbiornika radiowego. Możemy tu słuchać programów, muzyki, a także kanałów tematycznych, należących do Radia Zet – m.in. Dzień Dobry Bardzo, Nie Do Zobaczenia, Świat Według Blondynki i Gość Radia ZET. 

Aplikacja Radio ZET podzielona jest na wygodne zakładki tematyczne. Możemy wybrać, czy chcemy wyłącznie słuchać muzykę podzieloną na zakładki tematyczne i gatunki, programy rozrywkowe czy wyłącznie wiadomości. Nie zabrakło funkcji dodawania do ulubionych, systemu powiadomień o nadchodzących audycjach, a nawet opcji komunikacji z prowadzącymi wybrane programy radiowe. Ponadto możemy powiadamiać znajomych o wybranych aktywnościach w Radiu ZET za pośrednictwem Facebooka i Twittera. 

Główne funkcje aplikacji Radio ZET: możliwość słuchania Radia ZET 24 godziny na dobę z poziomu smartfona; kontakty ze studiem prowadzącym audycje; dostęp do ponad 20 kanałów muzycznych należących do radiostacji (m.in. Dance, PL, Hits, Love, Party); dostęp do informacji dotyczących aktualnie granych utworów czy wykonawców; możliwość włączenia systemu powiadomień, komentowanie utworów i ocenianie; wysoka wydajność aplikacji i możliwość działania w tle bez obaw o szybkie zużycie baterii.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0