IphoneAplikacjeRossmann PL 1.08

Rossmann PL 1.08 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Informacje
Producent:
Rossmann SDP sp. z o.o.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10.7 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
572

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • po polsku
  • dostęp do najnowszych rabatów i promocji
  • przejrzysty interfejs użytkownika
Minusy:
  • brak

Lubisz robić zakupy w sieci sklepów Rossmann lub po prostu chcesz na bieżąco wiedzieć, jakie są nowe oferty i promocje? Dzięki aplikacji Rossmann PL na urządzenia iPhone, już żadna okazja czy promocja nie umknie Twojej uwadze. Aplikcja dostępna jest do pobrania za darmo i umożliwia nie tylko zapoznanie się z najnowszą ofertą sklepu. Możemy tu znaleźć i przeczytać wiele interesujących opinii odnośnie nowych produktów. Możemy przeglądać poszczególne sklepu na podstawie wybranych lokalizacji, gdzie otrzymamy takie informacje jak godziny otwarcia, a także mapkę i sposób dojazdu do najbliższych drogerii.

Aplikacja Rossmann PL zintegrowana jest ponadto z kartą stałego klienta w programie ROSSNĘ. Dzieki temu każdy klient ma bezpośredni wgląd z poziomu smartfona do specjalnych rabatów, czasu do rozpoczęcia kolejnej promocji cenowej oraz sposobu zdobycia jeszcze większych rabatów. Nie brakuje tu takich funkcji jak ustawienie listy ulubionych zakupów, czy możliwość wzięcia udziału w organizowanych przez sieć Rossmann konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Co więcej, stali klienci posiadający dostęp do aplikacji, mogą również liczyć na darmowe prezenty.

Dodatkowe cechy aplikacji Rossmann PL: dostęp do gazetek promocyjnych z poziomu iPhone’a; najszybszy dostęp do listy nowych produktów; intuicyjny interfejs dotykowy; stabilność i szybkość działania. W najnowszej wersji poprawiono również liczne błędy, które występowały w przypadku korzystania z systemu iOS 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0