IphoneAplikacjeSelfie Photo Editor 1.5

Selfie Photo Editor 1.5 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
OMJ Holdings Pty Ltd
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
90.7 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
368

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • rozbudowane możliwości tworzenia selfie
  • łatwa obsługa
  • przyjazny interfejs
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Selfie to nowy trend, który pojawił się w internecie wraz z rozwojem aplikacji mobilnych służących do robienia zdjęć z poziomu smartfona. Przez selfie należy rozumieć autoportret wykonywany przez użytkownika w rozmaitych pozycjach i miejscach – głównie koncentruje się na wykonaniu zdjęcia twarzy w taki sposób, aby umieścić również otoczenie znajdujące się za autorem. Dzięki aplikacji Selfie Photo Editor, każdy użytkownik urządzeń iPhone może tworzyć selfie w wysokiej jakości, edytować i dodawać rozmaite efekty, które sprawią, że nasze fotografie nabiorą wyjątkową formę. Aplikacja cechuje się przejrzystym interfejsem, wygodnymi zakładkami tematycznymi i jest dostępna do pobrania za darmo.

Selfie Photo Editor to niezwykle intuicyjna w obsłudze aplikacja, oferująca szereg dodatkowych funkcji poprawiającej jakość zdjęć. Główne cechy oferują możliwość poprawy koloru skóry – rozjaśnienie, dodanie efektu brązu czy wyostrzenie twarzy. Możemy zmienić kolor oczu, poprawić sylwetkę, cienie do oczu, poprawić kontrast, uwidocznić usta, wybielić zęby, wyszczuplić twarz i policzki, powiększyć lub zmniejszyć tła czy wzmocnić widoczność fryzury. Nie zabrakło możliwości nanoszenia śmiesznych obrazków, podpisów do zdjęć czy dodatkowych akcesoriów. Tak zedytowaną fotografią możemy podzielić się ze znajomymi za pośrednictwem serwisów społecznościowych Facebook, Twitter, Instagram oraz poczta e-mail.

W najnowszej wersji Selfie Photo Editor dodano nowe języki, dodatkowe narzędzia do edycji i wyeliminowano błędy z poprzednich odsłon aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0