IphoneAplikacjeSport.pl LIVE 1.4.0

Sport.pl LIVE 1.4.0 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
AGORA S.A.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
268

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • dostępna za darmo i po polsku
  • intuicyjne menu i obsługa
  • ogromna baza materiałów ze świata sportu
Minusy:
  • problemy z optymalizacją dla systemu iOS 6

Sport.pl LIVE to kolejna rozbudowana aplikacja dla fanów sportu na urządzenia iPhone. Aplikacja jest do pobrania za darmo w polskiej wersji językowej. Wyróżnia ją przejrzysty interfejs, wygodna obsługa za pomocą ekranu dotykowego, a także aktualne wyniki i transmisje na żywo z wydarzeń sportowych. Jest to jeden z najlepszych programów tego typu dla wszystkich fanów piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, skoków narciarskich czy biegów narciarskich. Mamy tu dostęp do bieżących aktualności ze świata sportu, wyniki na żywo, livescore, terminarze zawodów i wiele więcej. Aplikacja została podzielona na wygodne zakładki, aby nawet początkujący mogli bez trudu cieszyć się pełną funkcjonalnością – Live, Wyniki czy Zaplanuj.

Dodatkowe cechy aplikacji Sport.pl LIVE: kilkaset relacji sportowych na żywo miesięcznie; szybki dostęp do pełnych zasobów ze strony sport.pl; system powiadomień o interesujących nas spotkaniach; na bieżąco dodawane nowe dyscypliny sportowe – m.in. tenis, boks, biegi narciarskie, żużel, F1 i rajdy samochodowe.

Zmiany w najnowszej wersji aplikacji Sport.pl LIVE: aplikację zoptymalizowano pod kątem najnowszego systemu operacyjnego iOS 8; poprawiono wyświetlanie wyników w główkach meczowych; w końcu można otwierać relacje z linków w artykułach wewnątrz aplikacji; zoptymalizowano aplikację i poprawiono stabilność, eliminując drobne błędy z poprzednich wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0