IphoneAplikacjeSpotify 0.9.3

Spotify 0.9.3 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Spotify Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
36.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
800

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • dostęp do milionów piosenek
  • polska wersja językowa
  • intuicyjna obsługa

Spotify to jedna z najlepszych aplikacji dla iPhone'a, oferująca dostęp do milionów piosenek całkowicie za darmo. Działa na zasadzie radia internetowego, oferując strumieniowanie utworów w czasie rzeczywistym. Dostępna jest również wersja Spotify Premium, którą można przetestować za darmo przez 48 godzin – jej dodatkową funkcją jest możliwość zapisu ulubionych ścieżek dźwiękowych i słuchanie w trybie offline przy użyciu urządzeń mobilnych iPhone, iPad lub iPod Touch.

Niewątpliwą zaletą Spotify są niemal nieograniczone możliwości tworzenia własnych playlist z muzyką. Funkcję tę można dostosować na podstawie kilku kategorii tematycznych, m.in. stworzyć radiostację z ulubionym artystą, na podstawie gatunków muzycznych (m.in. Pop, Rock, Metal, Techno, a nawet Country), a także albumów i podobnych do siebie tytułów. Spotify zapamiętuje nasze wybory, oferując przy kolejnym logowaniu utwory na podstawie naszego gustu muzycznego.

Spotify oferuje również możliwość integracji z Facebookiem, gdzie możemy zobaczyć, co aktualnie słuchają nasi znajomi, dodawać ich playlisty lub utwory do ulubionych i wymieniać się doświadczeniami muzycznymi. Ponadto możemy dzielić się utworami za pośrednictwem Twittera, emaila lub wiadomością SMS.

Zmiany w najnowszej wersji Spotify: możliwość śledzenia znajomych i artystów w celu zobaczenia ich playlisty oraz wiadomości o nadchodzących albumach i piosenkach; dodano nowe ustawienia prywatności; ulepszono wyszukiwarkę utworów oraz algorytm inteligentnego wyszukiwania dla nas piosenek; uproszczono rejestrację i logowanie do usługi; odświeżono wygląd playlisty; zlikwidowano błąd wyskakujący w trakcie dzielenia się utworami za pośrednictwem Twittera, emaila lub SMSa.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0