IphoneAplikacjeTeamViewer: Remote Control 10.0.35.

TeamViewer: Remote Control 10.0.35. Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
TeamViewer
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
30.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
329

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • szybki dostęp zdalny do innych urządzeń
  • po polsku i za darmo
  • przejrzyste menu i wygodna nawigacja
Minusy:
  • brak

TeamViewer: Remote Control to praktyczna, łatwa w użyciu i szybka aplikacja na iPhone'a, pozwalająca na błyskawiczny dostęp zdalny do urządzeń z systemem Windows, Linux lub Mac. O popularności aplikacji niech świadczy fakt, że na całym świecie korzysta z niej ponad 200 milionów osób na wielu platformach. Zaletą jest multiplatformowość, dzięki czemu możemy korzystać z niej nie tylko z poziomu urządzeń Apple. Główne funkcje to możliwość obsługi zdalnej komputera z poziomu iPhone'a, dokładnie tak, jakbyśmy siedzieli bezpośrednio przy komputerze. Dzięki temu można szybko obsługiwać klientów zdalnie lub komunikować się ze znajomymi w przypadku, gdy mamy do nich kontakt wyłącznie z poziomu PC. Co ciekawe, możemy również pracować zdalnie, dzięki pełnemu dostępowi do pakietu Office – możemy instalować, tworzyć i edytować rozmaite dokumenty, prezentacje czy grafiki. To także praktyczne narzędzie dla administratorów stron internetowych, gdyż można szybko uzyskać dostęp do panelu zarządzania.

Dodatkowe cechy aplikacji TeamViewer: Remote Control: szybki dostęp do komputera z możliwością ominięcia serwerów proxy czy firewalla; intuicyjna kontrola dotykowa oraz za pomocą gestów – wsparcie multitouch dla systemu Windows 8; pełna funkcjonalność i obsługa klawiatury zdalnie – łącznie z takimi przyciskami jak Windows, Ctrl + Alt + Del i innymi przydatnymi komendami i skrótami; szybki transfer plików w obie strony; obsługa transmisji wido i dźwięku w czasie rzeczywistym; wsparcie dla kilku monitorów jednocześnie – przydatne m.in. dla programistów; zdalne przełączanie sterowania pomiędzy różnymi komputerami; wysokiej klasy standardy bezpieczeństwa.

Jak korzystać z programu TeamViewer: Remote Control:

Instalujemy aplikację TeamViewer: Remote Control na iPhonie, a następnie wersję na komputer. Wpisujemy w aplikacji mobilnej numer TeamViewer ID oraz hasło potrzebne do zalogowania na komputerze i gotowe. W najnowszej wersji dodano ponadto wsparcie dla monitorów pracujących w rozdzielczości 4K, a także poprawiono drobne błędy z poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0