IphoneAplikacjeToCoMoje 1.1

ToCoMoje 1.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
TCMJ sp. z o.o.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
17.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
378

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • po polsku i za darmo
  • łatwa obsługa
  • przejrzysty interfejs użytkownika
Minusy:
  • brak

Któż z nas nie ma problemu z archiwizowaniem papierowych paragonów. Najczęściej trzymamy je w różnych miejsach, a kiedy po kilku miesiącach potrzebujemy wybrany świstek – np. w celu reklamacji czy oddania towaru w ramach gwarancji, to nie możemy go odnaleźć. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie instalacja darmowej aplikacji o nazwie ToCoMoje, która ostatecznie rozwiąże ten problem. Zadaniem omawianego programu jest archiwizowanie papierowych paragonów czy faktur. Zasada działania jest prosta – wystarczy włączyć zintegrowany aparat i zrobić zdjęcie lub zeskanować paragon w celu automatycznego zapisu w aparatach iPhone. Aplikacja działa szybko, jest niewielkich rozmiarów i posiada intuicyjny interfejs, pozwalający każdemu korzystać z dobrodziejstw programu.

Dodatkowe cechy aplikacji ToCoMoje: proste i intuicyjne robienie zdjęć z możliwością automatycznego wykadrowania paragonu; możliwość ustawienia szybkiego opisania paragonu lub ustalenie tej decyzji później; dopracowana wyszukiwarka nazw paragonów dodanych do archiwum; integracja ze skrzynką pocztową – możliwość szybkiego wysyłania paragonów z poziomu iPhone’a bezpośrednio do sklepu lub producenta; zintegrowana wyszukiwarka sklepów w okolicy (geolokalizacja) – wystarczy wpisać sam adres, a aplikacja automatycznie odnajdzie i doda do bazy adres; możliwość archiwizowania kopii zapasowych paragonów i rachunków w chmurze; współpraca z wieloma typami paragonów.

Zmiany w najnowszej wersji aplikacji ToCoMoje: poprawa wielu błędów z poprzedniej wersji aplikacji; ulepszona stabilność działania i archiwizowania paragonów; bezpieczeniejsze archiwizowanie paragonów na wirtualnym dysku.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0