IphoneAplikacjeTumblr 3.7.2

Tumblr 3.7.2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
Tumblr
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
21.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
346

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • dostępna za darmo i po polsku
  • intuicyjne menu i obsługa
  • szybkość zakładania własnego bloga
Minusy:
  • brak

Planujesz stworzyć własnego bloga, jednak nie masz czasu i chęci na tworzenie własnej strony lub zlecenie jej wykonania? Z pomocą przyjdzie aplikacja Tumblr, dzięki której można w kilku prostych krokach założyć własnego bloga i cieszyć się informowaniem znajomych i internautów o nowych wpisach na rozmaite tematy. Tumblr to platforma blogowa, wyposażona w szereg praktycznych narzędzi, dzięki którym każdy może założyć profesjonalny blog, bez konieczności posiadania umiejętności programistycznych czy graficznych. Wystarczy zarejestrować się na stronie z poziomu aplikacji i to wszystko. Możemy publikować zarówno wpisy w formie tekstowej, jak również multimedialnej, dodając filmy, zdjęcia oraz linki. Co więcej, przygotowano szereg skórek i szablonów, które można dodawać na bloga, nadając mu unikalnego wyglądu. Samo przejście na Tumblr i przeglądanie wpisów jest dostępne z poziomu przeglądarki, natomiast aplikacja umożliwia dodawanie wpisów z poziomu smartfona.

Aplikacja Tumblr jest multiplatformowa. Nasze konto jest aktywne zarówno na iPhonie, jak również z poziomu przeglądarki i innych systemów operacyjnych – Windows Phone, Android. Na uwagę zasługuje wygodny interfejs użytkownika, przejrzystość, możliwość komentowania blogów znajomych. Co ciekawe, poszczególne wpisy mogą być komentowane przez inne osoby, zaś w przypadku dużej liczby pozytywnych komentarzy, nasz blog może zostać wyróżniony na stronie głównej, dzięki czemu zyskamy większą liczbę fanów. Tumblr jest prosty w obsłudze, zaś pod względem funkjonalności przypomina nieco WordPressa, oferując jednak większe możliwości.

Nowe możliwości Tumblr: szybkie przechodzenie do kolejnych blogów – również w przypadku prowadzenia kilku przez jednego użytkownika; możliwość cytowania lub zapisywania najciekawszych artykułów do przeglądania w trybie offline; szybkie wysyłanie i odpowiadanie na wiadomości prywatne; pełna kontrola i zarządzanie blogiem bez konieczności połączenia z siecią; integracja z aplikacjami do zarządzania zdjęciami i wideo; automatyczne dostosowanie okna treści do rozmiaru iPhone'a.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0