IphoneAplikacjeVine 2.0.3

Vine 2.0.3 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Vine Labs, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
11.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
353

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • brak ograniczeń co do ilości udostępnianych wideo
  • przyjazny interfejs
  • po polsku i za darmo
Minusy:
  • brak możliwości publikowania długich filmów

Vine to praktyczna aplikacja, umożliwiająca użytkownikom publikowanie krótkich materiałów filmowych w sieci, a następnie dzielenie się nimi ze znajomymi. Komunikacja może przebiegać na 2 sposoby: poprzez komentarz pod materiałem filmowym oraz wysyłając prywatną wiadomość wideo do rozmówcy. Co ciekawe, Vine umożliwia dzielenie się filmikami bez względu na to, czy nasz znajomy posiada dostęp do aplikacji. Można zintegrować aplikację z książką adresową, a następnie komunikować się bezpośrednio za pomocą Vine lub poprzez wiadomość SMS lub e-maila.

Aplikacja Vine dostępna jest za darmo, podobnie jak możliwość wysyłania wiadomości wideo. Interfejs użytkownika sprowadzono do minimum, aby ułatwić komunikację ze znajomymi. Wysyłane wiadomości mogą być kierowane do jednej osoby lub grupy znajomych. W ustawieniach możemy ponadto zmienić kolor i wygląd profilu użytkownika.

Dodatkowe funkcje aplikacji Vine: brak ograniczeń co do liczby udostępnianych klipów wideo, możliwość dzielenia się za pośrednictwem Twittera i Facebooka, wyszukiwarka osób i materiałów, możliwość śledzenia aktywności znajomych i interakcji z osobami mieszkającymi w okolicy, funkcja obserwowania najpopularniejszych wpisów, integracja z hadhags to szybkiego wyszukiwania tematycznych filmów, możliwość dodawania i edycji zdjęć – również zrzutów ekranu z podesłanych filmów. W najnowszej wersji dodano również nowe poprawki stabilności, dzięki czemu przesyłanie filmów trwa krócej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0