IphoneAplikacjeVLC for iOS 2.3.0

VLC for iOS 2.3.0 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
VideoLAN
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
40.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
381

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • obsługa wielu formatów
  • intuicyjne menu
  • po polsku i za darmo
Minusy:
  • brak

VLC for iOS to mobilna wersja jednego z najpopularniejszych darmowych programów do odtwarzania multimediów. Obsługuje najpopularniejsze na rynku formaty wideo i audio (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, DVD, MP3, OGG). Doskonale radzi sobie zarówno z odtwarzaniem klipów wideo zapisanych na dysku komputera, jak również multimediów odtwarzanych zdalnie przez Internet – streaming, sieć domową, lokalną LAN czy Wi-Fi. Możemy za jego pomocą oglądać telewizję internetową w wysokiej jakości przy zachowaniu pełnej prędkości odtwarzania. Kluczową zaletą jest brak konieczności instalowania dodatkowych kodeków czy innych aplikacji – wystarczy VLC for iOS do swobodnego przeglądania plików multimedialnych.

VLC for iOS dla użytkowników iPhone'a zawiera wszystkie niezbędne funkcje znane w pecetowej wersji odtwarzacza VLC media player. Aplikacja jest multiplatformowa – można ją uruchomić na iPhonie, iPadzie oraz iPodzie touch. Do przeglądania plików w rozmaitych formatach nie jest konieczna konwersja. W wersji mobilnej dodano również synchronizację z takimi aplikacjami jak Dropbox, Gdrive, iTunes, a także umożliwiono bezpośrednie strumieniowanie filmów. Aplikację można pobrać całkowicie za darmo.

Zmiany w najnowszej wersji VLC for iOS: dodano foldery dla mediów; dodano opcję zabezpieczenia hasłem strumieni https; dodano opcję wyłączenia kontroli za pomocą gestów; możliwość pogrubienia czcionki z napisami do filmów; lepsza detekcja UPnP; wsparcie dla klipów wideo w formacie m4b, caf, oma, w64 audio oraz mxg wideo; dodano nowe wersje językowe; poprawiono pobieranie klipów z ftp; zwiększono prędkość uploadu Wi-Fi; dodano opcję pauzy w momencie wyłączenia słuchawek; poprawiono błędy z poprzedniej wersji aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0