IphoneAplikacjeVoD Onet 1.4.1

VoD Onet 1.4.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Grupa Onet.pl SA
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
376

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • po polsku i za darmo
  • duży wybór dostępnych materiałów
Minusy:
  • mogą wystąpić sporadyczne problemy z doczytywaniem w zależności od połączenia z Internetem

VOD Onet to aplikacja stworzona dla użytkowników iPhone'a, którzy chcieliby z poziomu urządzeń przenośnych oglądać materiały wideo dostępne na stronie VoD.pl należącej do Onetu. VOD Onet to obecnie jeden z najpopularniejszych serwisów udostepniających filmy w Polsce, oferując bogatą listę filmów, seriali, filmów dokumentalnych, programów telewizyjnych czy bajek. W kolekcji znajduje się kilkaset pozycji zarówno polskich, jak i zagranicznych, a wszystko to jest już dostępne jest na ekranie iPhone'a.

VOD Onet to aplikacja napisana całkowicie od nowa, dzięki czemu użytkownicy mogą na nowo odkrywać udostępniane zasoby. Dostępna jest całkowicie za darmo w polskiej wersji językowej. Łącznie do dyspozycji oddano ponad 800 godzin wideo, co daje 33 dni oglądania bez przerwy. Duża liczba materiałów dostępna jest ponadto za darmo. Oprócz intuicyjnego panelu sterowania, mamy podgląd na listę materiałów, przyporządkowanych do określonych kategorii tematycznych, wygodną wyszukiwarkę plików oraz możliwość przeczytania dodatkowych informacji o udostępnionych klipach wideo.

W najnowszej wersji aplikacji VOD Onet ulepszno prędkość działania aplikacji, zwiększono liczbę programów w lepszej jakości, wyeliminowano błędy z poprzedniej wersji i odświeżono wygląd odtwarzacza. Warto dodać, że aplikacja współpracuje z materiałami wyświetlanymi z poziomu komputera, dając pełny dostęp do oferty programowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0