IphoneAplikacjeYahoo Sports 5.3.6

Yahoo Sports 5.3.6 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Informacje
Producent:
Yahoo
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
35.4 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
370

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • intuicyjne menu i obsługa
  • duża liczba dostępnych statystyk
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami sportowymi z całego świata? Dzięki aplikacji Yahoo Sports możesz śledzić najnowsze wyniki rozgrywek sportowych bez konieczności ich oglądania. Aplikacja współpracuje niemal z każdą dyscypliną sportu. Mamy tu na bieżąco wyświetlane w czasie rzeczywistym transmisje i wyniki meczów piłki nożne, koszykówki, siatkówki, tenisa, hokeja i wielu innych dyscyplin. Mamy tu pełne kompendium wiedzy dotyczące danej dziedziny. Oprócz wyników mamy podgląd na statystyki zawodników, ewentualne kontuzje, transfery itp. Yahoo Sports dzięki rozbudowanym funkcjom umożliwia swobodną kustomizację – możemy wybrać ulubioną drużynę, zawodnika czy ligę i sprawdzać postępy – statystyki są uaktualniane w trybie online, zaś dzięki automatycznym powiadomieniom już nigdy nie przegapimy ważnego spotkania.
 
Niewątpliwą zaletą aplikacji Yahoo Sports jest przejrzystość. Jest to istotna ze względu na dużą ilość statystyk. Wszystkie informacje pogrupowane są tematycznie, dzięki czemu interesujące nas informacje nie giną w gąszczu mało ważnych wiadomości. Ponadto istnieje możliwość zsynchronizowania aplikacji mobilnej z webową, dzięki czemu statystyki można śledzić również na komputerze. Szczególną uwagę poświęcono rozgrywkom w piłkę nożną – mamy tu podział na najpopularniejsze ligi europejskie, m.in. Premiere League, hiszpańska La Liga, włoskie Serie A, niemiecka Bundesliga czy Liga Mistrzów. Nie zabrakło również najpopularniejszych amerykańskich lig sportowych na czele z MLB, NBA, NHL, NFL, MLS, NCAA czy NASCAR. Aplikację Yahoo Sports można pobrać za darmo. Dostęp do wszystkich statystyk i dodatkowych informacji również nie wymaga dodatkowych opłat.

W najnowszej wersji Yahoo Sports: zintegrowano usługę NFL Now (filmy wideo z futbolu amerykańskiego) z NFL news (wiadomości sportowe), dzięki czemu z poziomu aplikacji każdego dnia mamy dostęp do nowych nagrań wideo; dodano możliwość śledzenia szczegółowych statystyk piłkarzy z meczu w czasie rzeczywistym; poprawiono błędy z poprzedniej wersji aplikacji – m.in. sporadyczne zawieszanie się programu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0