IphoneAplikacjeYelp 8.3.0

Yelp 8.3.0 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Informacje
Producent:
Yelp
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
31.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
359

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • możliwość szybkiego wyszukiwania sklepów, restauracji czy kin
  • po polsku i za darmo
  • intuicyjne menu i obsługa
Minusy:
  • wciąż mało popularna w naszym kraju

Yelp to bardzo popularny serwis społecznościowy, umożliwiający wyszukiwanie ciekawych miejsc w okolicy i nie tylko. Aplikacja Yelp dla użytkowników iPhone'a otrzymała wszystkie funkcje znane z wersji przeglądarkowej, a ponadto dostępna jest całkowicie za darmo. Dzięki aplikacji możemy znaleźć rozmaite lokale, restauracje, firmy, pizzerie czy kawiarenki. Yelp sprawi, że błyskawicznie odnajdziesz miejsce, gdzie można zjeść, napić się, zrobić zakupy czy po prostu zrelaksować i odpocząć.

Podstawowe funkcje aplikacji Yelp: odkrywaj lokalne firmy i przedsiębiorstwa – jeśli szukamy pracy to znajdziemy tutaj informacje o firmach, mapę dojazdu, podstawowe dane kontaktowe oraz opinie użytkowników; przeglądaj miliony opinii i recenzji użytkowników na temat rozmaitych lokali, firm czy ciekawych miejsc; twórz własne recenzje, wymieniaj się poglądami z innymi użytkownikami; przeglądaj rozmaite zdjęcia i filmiki z poszukiwanych miejsc; wyszukuj ciekawe promocje i oferty w sklepach i restauracjach; rezerwuj bilety do kina, miejsce w restauracji czy teatrze.

Zmiany w najnowszej wersji aplikacji Yelp: z poziomu iPhone'a dodano możliwośc tworzenia krótkich klipów wideo (od 3 do 12 sekund) na temat ulubionych miejsc z opcją dzielenia się na stronie; poprawiono błędy z poprzedniej wersji i zoptymalizowano działanie aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0