IphoneGry100 Floors

100 Floors Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Tobi Apps Limited
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
181 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
393

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • ciekawy pomysł
  • różnorodność zagadek
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • na dłuższą metę może nudzić

100 Floors to bardzo oryginalna produkcja na iPhone'a. Klucznik, odpowiedzialny za wszystkie zamknięte drzwi, wręcza naszemu bohaterowi wyjątkowy klucz. Zadaniem gracza będzie rozwiązywanie różnego rodzaju zagadek i puzzli, aby otworzyć napotkane po drodze drzwi i przejść do kolejnej lokacji.

Problem polega na tym, że w danej chwili możemy otworzyć tylko jedne drzwi, a więc należy przewidzieć, do których drzwi będzie pasował aktualnie posiadany klucz. Na początku zabawy zasady mogą wydać się niezrozumiałe, jednak już po chwili rozgrywka nabiera tempa, wciągając do zabawy na dłuższy czas. 

Zabawa w 100 Floors polega na przejściu tytułowych 100 pięter, które blokowane są przez kolejno pojawiające się na drodze gracza drzwi. Aby je otworzyć, należy wysilić szare komórki oraz w zależności od sytuacji, rozwiązać napotkane łamigłówki - tych ostatnich jest bardzo pokaźna ilość.

Będziemy musieli m.in. przesuwać rozmaite obrazki w wybranej kolejności, potrząsać lub wciskać palcem na ekranie iPhone'a w określonym miejscu w celu odszukania włącznika, rozwalić drzwi, ułożyć odpowiednio pola z tymi samymi kolorami itp. Dzięki takiej różnorodności, na każdym piętrze odkrywamy coś nowego.

Na uwagę zasługuje ponadto darmowa, automatyczna aktualizacja kolejnych pięter online, dostęp do zróżnicowanych i kolorowych plansz oraz motywów, a także dostęp do samouczka w razie problemów z wybranym piętrem.

Najnowsza wersja 100 Floors oferuje: 15 całkowicie nowych plansz, większą ilość podpowiedzi, integrację z Facebookiem, gdzie możemy zapytać o pomoc przy przejściu misji lub też pomóc innym graczom, a także dostęp do dwóch kluczy, dzięki czemu rozgrywka jest znacznie prostsza.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0