IphoneGryA Quest Of Knights Onrush

A Quest Of Knights Onrush Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Chillingo Ltd
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
498

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • dostępna za darmo
  • rozbudowane tryby zabawy
  • śliczna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

A Quest Of Knights Onrush to wciągająca gra strategiczna z gatunku tower-defense, która wyróżnia się na tle konkurentów stylem rozgrywki. Do dyspozycji oddano nam jedną postać, której zadanie polega na przedostaniu się przez hordy przeciwników przy użyciu dostępnego miecza. Na naszej drodze staną rycerze, czarodzieje, balisty, zaś naszym zadaniem będzie odpowiednia strategia, która pozwoli przejąć wrogi zamek, zajmowany przez wrogów.

A Quest Of Knights Onrush cechuje się śliczną, ręcznie rysowaną oprawą graficzną, nietuzinkowym klimatem oraz humorem. Do dyspozycji oddano kilka trybów zabawy, zaczynając od kampanii fabularnej po tryb Endless, gdzie czeka na nas nieskończona ilość kolejnych przeciwników. Nie zabrakło zdolności specjalnych oraz rozwoju bohatera, który z czasem dysponuje nowymi atakami i magią.

A Quest Of Knights Onrush dostępna jest do pobrania za darmo, jednak z poziomu aplikacji można zakupić wersję Premium, która oferuje: nowe zróżnicowane misje z odmiennymi tłami i przeciwnikami; więcej umiejętności bojowych, przeciwników i przedmiotów do zdobycia; trzech bohaterów do wyboru, cechujących się unikalnymi zdolnościami i systemem rozwoju; ulepszoną inteligencję wrogów, punktacja online oraz specjalnych bossów. W najnowszej wersji dodano ponadto wsparcie dla iPhone OS 2.x.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0