IphoneGryAngry Birds Free

Angry Birds Free Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Rovio Entertainment Ltd
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
29.4 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
608

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • 30 nowych misji
  • dostępna za darmo
  • pomysł i klimat
Minusy:
  • brak

Przyszłość Wkurzonych Ptaków wydaje się niepewna. Zielone Świnie postanowiły ukraść ptasie jaja, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość ich ptasiego gatunku. Jako gracz musimy stawić czoła przeciwnikom, eliminująć napotkane świnki poprzez bezpośredni atak. Fabuła nie należy do zbyt wyszukanych, jednak zabawa w Angry Birds Free stanowi jedną z najlepszych rozgrywek logiczno – zręcznościowych, jakie mogą doświadczyć użytkownicy iPhone'a.

Zasady gry są banalnie proste. Gra podzielona jest na szereg misji, gdzie w każdej znajduje się kilka świnek. Zadaniem gracza jest wystrzelenie przy użyciu procy tytułowych Wkurzonych Ptaków w taki sposób, aby zlikidować wszystkich przeciwników. Należy jednak pamiętać, że mamy tylko 3 próby, które zakońoczne niepowodzeniem wymuszają na graczu powtórzenie misji. Kolejne misje stają się coraz bardziej wymagające, a ponadto należy odpowiednio wykorzystać fizykę oraz obecne na planszy obiekty, które często odgradzają bezpośredni dostęp do przeciwników.

Angry Birds Free to całkowicie darmowa wersja popularnej serii Angry Birds. W przeciwieństwie do wersji komercyjnej, otrzymujemy 30 nowych plansz, nieobecnych w oryginale. Ponadto etapy podzielono na 10 mini epizodów, wyróżniających się odmienną oprawą graficzną i środowiskiem. Gra posiada wsparcie achievementów, motywując do ukończenia misji w określony sposób. Nie zabrakło także rywalizacji online, dzięki integracji z usługą Game Center, a także rankingiem globalnym.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0