IphoneGryAngry Birds Star Wars

Angry Birds Star Wars Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Rovio Entertainment Ltd
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
43.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
363

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • duża ilość misji
  • nawiązanie do Gwiezdnych Wojen
  • wykonanie i klimat
Minusy:
  • brak

Angry Birds Star Wars to kolejna część najpopularniejszej gry logiczno – zręcznościowej na iPhone'a w uniwersum Angry Birds. Tym razem twórcy połączyli sprawdzony schemat rozgrywki ze światem Gwiezdnych Wojen, dodając całkowicie nową filmową fabułę oraz świeże elementy, dopasowane do świata w którym przyjdzie nam pokonywać kolejnych przeciwników.

Tytułowe "Wściekłe Ptaki" tym razem wcielają się w rolę rebeliantów, stojąc po Jasnej Stronie Mocy. Zadaniem gracza jest stawić czoła Imprerium Świń, które opowiadają się po Ciemnej Stronie Mocy. W tym celu będziemy musieli zniszczyć potężną broń – Gwiazdę Świń, a także Lorda Świń, stanowiących nawiązanie do pierwszej filmowej trylogii Gwiezdnych Wojen. 

Założenia rozgrywki zostały niezmienione. W dalszym ciągu musimy pokonywać kolejne misje, polegające na wystrzeleniu z procy Kurczaków, za pomocą których należy zlikwidować wszystkie cele (w tym przypadku Świnie stojące po stronie Imperium). Nie będzie to proste zadanie, bowiem kolejne plansze stawiają przed graczem coraz większe przeszkody, uniemożliwiające zbicie wszystkich przeciwników.

W dodatku mamy ograniczoną ilość prób, które po nie wykorzystaniu powodują zakończenie misji i konieczność jej powtórzenia. Po raz kolejny otrzymaliśmy intuicyjne sterowanie dotykowe – najpierw musimy naciągnąć katapultę z Kurczakiem, a następnie trzymając palec na ekranie, wyznaczyć trajektorię lotu i puścić w odpowiednim momencie aby wystrzelić. Z racji tego, że część misji odbywać się będzie w przestrzeni kosmicznej, wyraźnej zmianie uległa fizyka lotu, która jest jeszcze bardziej nieprzewidywalna.

Angry Birds Star Wars otrzymała ponad 100 nowych misji, nawiązujących do takich miejsc jak Tatooine czy Pig Star. Ponadto otrzymaliśmy nowe stroje w uniwersum Gwiezdnych Wojen, kilka rodzajów przeciwników, miecze świetlne i specjalne zdolności Jedi, które można używać w trakcie misji. Po raz kolejny gracze mogą przejść misję, osiągając maksymalnie 3 gwiazdki. Co więcej, wraz z rozwojem gry, możemy rozwijać naszych bohaterów czy odkrywać ukryte misje (m.in. występują tam roboty R2-D2 i C-3PO).

Zmiany w najnowszej wersji Angry Birds Star Wars: 20 dodatkowych misji w Mieście Chmur, nowy bohater – Lando Bird – posiadający zdolność strzelania z trzech laserów jednocześnie, nowe zdolności i miecze świetlne, nowe ukryte misje, drobne poprawki w kodzie gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0