IphoneGryAngry Gran Run

Angry Gran Run Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
AceViral.com
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
38 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
342

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wykonanie i pomysł
  • wciągająca zabawa
  • duża różnorodność misji
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Angry Gran Run to wciągająca gra z gatunku platformówek, nawiązująca do popularnej serii Temple Run. Wcielamy się w postać staruszki, którą znudziło nudne życie w domu starców. Bohaterka postanawia pewnego razu uciec z miejsca swojego pobytu w celu zwiedzenia świata. Nie będzie to jednak proste zadanie, bowiem po drodze na graczy czeka sporo wyzwań, utrudniający dalsze pokonywanie zakątków miasta.

Podobnie jak w Temple Run, kamerę umieszczono za plecami bohaterki, która automatycznie biegnie w głąb ekranu. Zadanie gracza polega na omijaniu napotkanych po drodze przeszkód (dziury na drogach czy inni staruszkowie). W tym celu należy przesunąć palcem w wybranym kierunku na ekranie iPhone'a, dzięki czemu babcia będzie mogła zmienić pokonywaną ścieżkę.

Dodatkowe możliwości gry Angry Grun Run, pozwalają na przeskakiwanie przez przeszkody, a nawet wślizg pod nimi. W przypadku napotkania innych mieszkańców miasta, babcia może wykonać specjalne salto, które eliminuje przechodniów na drodze. W trakcie biegu zbierać musimy również specjalne monety, które gwarantują dodatkowe punkty i specjalne zdolności ułatwiające przemierzanie uliczek.

Wraz z rozwojem gry, możemy również kupić dodatkowe śmieszne stroje takie jak kostium pingwina czy kostium w klimatach punku lat 70-tych. Na naszej drodze czeka wiele zróżnicowanych lokacji, zaczynając od ulic miast Nowego Jorku, Rzymu, a nawet dżungli, zaginionych świątyń czy stacji metra. Nie zabraknie również dziwacznych przeciwników, takich jak obcy lub dinozaury. Z kolei wśród bonusów ułatwiających dalszą rozgrywkę, warto wymienić bullet-time (spowolnienie) czy niewidzialną tarczę.

Zmiany w najnowszej wersji Angry Grun Run: nowa lokacja o nazwie Grannywood, nowa grywalna postać Captain Cuddles, nowe menu wybierania kostiumów, ulepszona grafika dopasowana do urządzeń iPhone 5, automatyczne dodawania achievementów na Facebooka, przemodelowane menu ukończonego levelu, ulepszona animacja bohaterki oraz poprawione błędy graficzne, występujące w poprzedniej wersji gry, ulepszona animacja ataków i kolizji z obiektami (wyeliminowano znikające sporadycznie monety), poprawiono informacje o dostępnych misjach.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0