IphoneGryAssassin's Creed - Altair's Chronicles

Assassin's Creed - Altair's Chronicles Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Gameloft
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
169 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
393

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • doskonały klimat
  • wciągająca fabuła
  • duża grywalność
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • przeciętna oprawa graficzna

Assassin's Creed - Altair's Chronicles to kolejna część popularnej serii gier przygodowych z uniwersum Assassin's Creed, które na całym świecie sprzedały się już w ilości ponad 50 milionów egzemplarzy. Podobnie jak w pierwszej części Assassin's Creed oraz Assassin's Creed: Bloodlines wydanej na PSP, wcielamy się w postać Altaira. Jako mistrz assasinów, przenosimy się do Jeruzalem roku 1191, gdzie rozpoczyna się Trzecia Wyprawa Krzyżowa. Wiąże się to z krwawymi walkami Krzyżowców oraz Saracenów, zaś Altair trafia w sam środek tego konfliktu.

Naszym zadaniem nie będzie jednak bezpośrednia walka, a wykradnięcie Świętego Kielicha z rąk Templariuszy, zanim zostanie sprzedany w niepowołane ręce wroga. Na uwagę po raz kolejny zasługuje rozbudowana i wielowątkowa fabuła, będąca ciekawym przerywnikiem w trakcie eksploracji świata.

Assassin's Creed - Altair's Chronicles wyróżnia się szczegółową grafiką i choć akcja przedstawiona jest z perspektywy 2d, to jednak dzięki umieszczeniu kamery nieco nad bohaterem, mamy wrażenie pełnej ekploracji trójwymiarowych budynków. Takie ujęcie sprawia, że zwiedzane miasta są bardziej naturalne i rozległe. Podobnie jak w innych tytułach z serii, Altair oprócz eksploracji świata w celu ukończenia kampanii fabularnej, będzie mógł wykonywać dużą liczbę zadań pobocznych od napotkanych mieszkańców Jeruzalem.

Raz będziemy musieli dopaść uciekającego złodzieja, innym razem dokonać cichej likwidacji, ukraść plany wroga lub śledzić ważnych dowódców w ukryciu. Wśród zdolności bohatera warto wyróżnić walkę mieczem, używanie cichego ostrza do zabijania w tłumie, modlitwę w tłumie która umożliwi skuteczny kamuflarz wśród pojawiających się mnichów, a także wspinanie po oknach, ścianach, gzymsach oraz wieżach wartowniczych.

Dodatkowe cechy Assassin's Creed - Altair's Chronicles: rozbudowany system walki z możliwością tworzenia combosów, rzucania nożami w przeciwników czy walka mieczem połączona z kopnięciami, dostęp do 6 zróżnicowanych broni (m.in. miecze, noże, linki z hakiem, bomby), dodatkowe zdolności w postaci okradania przechodniów z pieniędzy, w pełni trójwymiarowe wstawki filmowe, prezentujące rozbudowaną fabułę, możliwość kolekcjonowania specjalnych bonusów które zwiększają wskaźnik zdrowia oraz służą do rozbudowy broni.

Najnowsza wersja Assassin's Creed - Altair's Chronicles zawiera: wsparcie dla iPhone 4 i systemu iOS 4, przepiękną grafikę w wysokiej rozdzielczości, dostosowaną do wyświetlaczy Retina, możliwość przeglądania innych aplikacji po zminimalizowaniu okna z grą, bez konieczności jej wyłączania. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0