IphoneGryAssassin's Creed Rearmed

Assassin's Creed Rearmed Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Ubisoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
123 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
422

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • kolejna gra z uniwersum Assassin's Creed
  • ciekawy pomysł
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • na dłuższą metę może nudzić

Assassin's Creed Rearmed to kolejny tytuł z uniwersum Assassin's Creed. W przeciwieństwie jednak do pozostałych gier z serii, omawiana tu produkcja odeszła od przygodowego aspektu gry. Mamy tu bowiem do czynienia ze grą zręcznościową z elementami strategii, która przedstawiona jest z lotu ptaka. Sterowanie odbywa się w cztery kierunki i choć widzimy trójwymiarowe środowiska, to poprzez zastosowanie takiego ujęcia kamery mamy wrażenie, że rozgrywka jest zaprezentowana z perspektywy 2d.

Assassin's Creed Rearmed wyróżnia się na tle gier z tej serii również nastawieniem na tryb multiplayer. Co istotne to fakt, że Rearmed można pobrać całkowicie za darmo, zaś sterowanie zostało dostosowane indywidualnie do urządzeń iPhone oraz iPad. Założenia rozgrywki przypominają nieco strategiczny element obecny w Assassin's Creed: Brotherhood. Tam wysyłaliśmy na specjalne misje oraz przyzywaliśmy do pomocy asasynów, którzy na nasze rozkazy zabijali wybranych przeciwników. Tutaj jest podobnie, gdyż od początku zabawy sterujemy grupką trzech asasynów, którym można nadawać rozmaite komendy. Wraz z postępem gry i kolejnymi zabójstwami, otrzymujemy pieniądze oraz poziomy doświadczenia, dzięki którym możemy zakupić nowe zdolności (np. ciche zabójstwo po zeskoczeniu z dachu) oraz umocnić posiadany ekwipunek (miecze, noże do rzucania czy ciche ostrza).

Dodatkowe cechy Assassin's Creed Rearmed: możliwość zabawy w trybie kooperacji do 4 graczy jednocześnie (możliwość połączenia za pośrednictwem Wi-Fi lub 3G z usługą Game Center), możliwość treningu w trybie offline lub rywalizacji treningowej w trybie 1vs1 za pośrectwem Bluetooth, innowacyjna rozgrywka polegająca na cichej likwidacji, a następnie ucieczce w tłum i modlenie się z innymi mnichami, dzięki czemu pozostali gracze nie mogą nas dostrzec – wymagana jest precyzja, zręczność oraz logiczne myślenie przy planowaniu kolejnych ataków, intuicyjne sterowanie dotykowe pozwalające na wygodne wykonywanie rozmaitych komend (np. chodzenie, bieg, zabójstwo, ogłuszenie) za pomocą jednego dotyku palcem.

Ponadto graczom oddano zróżnicowane środowiska do eksploracji znane z poprzednich części Assassin's Creed (m.in. Wenecja, San Donato, Jeruzalem), szczegółowo dopracowana grafika, płynna animacja oraz liczne efekty świetlne, możliwość kustomizacji asasynów, integracja z Game Center oraz serwisami Facebook, Twitter, a także email oraz SMS – możliwość publikacji swoich wyników globalnej sieci, zdobywanie i publikacja achievementów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0