IphoneGryBack to the Future: The Game

Back to the Future: The Game Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Telltale Inc
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
169 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
384

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • wielowątkowa fabuła nawiązująca do filmowej trylogii
  • oprawa i klimat
  • podróżowanie w czasie
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • miejscami toporne sterowanie

Back to the Future: The Game to kompletna edycja gry Back to the future, zawierająca wszystkie 5 wydanych dotychczas epizodów. Użytkownicy iPhone'a mogą zagrać w pierwszy epizod za darmo, natomiast pozostałe należy zakupić z poziomu gry. Całość tworzy spójną historię i jest bezpośrednią kontynuacją kultowej trylogii filmowej o nazwie Powrót do Przyszłości. Po raz kolejny przeżyjemy szalone przygody jako Marty McFly oraz doktor Emmet Brown. Nie zabraknie podróży w czasie, odwiedzania miasteczka Hill Valley w różnych latach, a także kontaktu z Biffem Tannenem i jego rodziną. Całość stanowi rozbudowaną fabułę, pełną zaskakujących zwrotów akcji, dużą dawkę humoru znanego z filmowych części, a także przyjemną, kreskówkową oprawę audiowizualną. 

Back to the Future: The Game jest grą przygodową z gatunku point n'click. Wcielamy się w postać Martiego, a następnie odwiedzamy rozmaite lokacje podzielone na osobne ekrany. W każdej z nich musimy rozwiązywać nowe zagadki, popychające fabułę do przodu. Po drodze zbierać będziemy rozmaite przedmioty, łączyć je, a także rozmawiać z napotkanymi postaciami. Ciekawostką jest możliwość wyboru jednego spośród kilku odpowiedzi w określonych momentach. To właśnie wtedy od gracza zależy dalszy przebieg akcji, który może potoczyć się na kilka sposobów.

Dodatkowe cechy Back to the Future: The Game: powrót znanych postaci oraz nowe wydarzenia (m.in. rok 1986, 1936), możliwość poznania młodego doktora Browna oraz ojca Biffa Tannena, profesjonalny voice-acting, dzięki zatrudnieniu aktorów Michaela J. Foxa oraz Christophera Lloyda – aktorów z filmowej trylogii, wsparcie Boba Gale'a przy tworzeniu scenariusza, powrót Claudii Wells (Jennifer).

Zmiany w najnowszej wersji Back to the Future: The Game: dostosowanie gry pod kątem urządzeń iPhone 4 lub nowszych, wsparcie dla rozdzielczości 16:9 w urządzeniach iPhone 5, ulepszone działanie gry i animacji, zwiększenie rozdzielczości ekranu oraz poprawa klatek animacji, wsparcie dla wyświetlaczy retina, zmniejszenie wielkości pliku z grą o 40%.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0