IphoneGryBad Piggies

Bad Piggies Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Rovio Entertainment Ltd
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
44.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
334

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • pomysł i wykonanie
  • duża różnorodność misji
  • humor
Minusy:
  • brak

Bad Piggies to jedna z najbardziej wciągających gier logiczno – zręcznościowych, dostępnych na iPhone'a. Została stworzona przez zespół Rovio, odpowiedzialny za kultową serię Angry Birds, gdzie przeciwnikami były właśnie tytułowe Złe Świnki. Tym razem to właśnie te zwierzaki są głównymi bohaterami, dzięki czemu możemy bliżej poznać fabułę od drugiej strony konfliktu. W przeciwieństwie do Angry Birds, naszym celem nie będzie likwidowanie przeciwników, a budowanie specjalnych pojazdów, w celu dotarcia do mety. Po drodze będziemy musieli zbierać bonusy, które zagwarantują otrzymanie maksymalnej rangi trzech gwiazdek.

Zabawa w Bad Piggies tylko na początku jest prosta. Naszym zadaniem jest skonstruowanie pojazdu i wsadzenie do niego określonej w danej misji ilości świnek. Twórcy narzucili jednak pewne ograniczenia co do ilości obiektów, potrzebnych do stworzenia pojazdu. Raz będzie to tylko jedna świnka i balon, którym bohater może pofrunąć do mety, zaś innym razem będzie to wózek, któremu należy zamontować koła, umożliwiające przejazd przez wzgórze. To właśnie różnego rodzaju przeszkody na drodze, oprócz ograniczonej liczby elementów budowy, będą największym utrudnieniem dla graczy.

Gra cechuje się śliczną kolorową grafiką, wzorowaną na styl Angry Birds, zachowując przy tym specyficznych humor i zachowanie tytułowych świnek. Łącznie do dyspozycji gracza oddano 140 unikalnych misji, darmowe aktualizacje, 36 ukrytych misji za zaliczenie standardowych poziomów na 3 gwiazdki, a także szeroki wybór pojazdów (samochody, maszyny latające, balony itp.). Co ciekawe, duża część misji jest tak skonstruowana, że niemożliwe jest zdobycie maksymalnej liczby gwiazdek za jednym razem – musimy więc wracać do ukończonych plansz, a następnie próbować różnych dróg do celu.

Bad Piggies zawiera dodatkowo 8 unikalnych plansz w stylu Sandbox. W przeciwieństwie do pozostałych mają nieograniczoną powierzchnię i można je dowolnie modyfikować, tworząc własne tereny działań. Co więcej, udostępniono 36 różnorodnych obiektów, z których można konstruować unikalne maszyny (m.in. motor, skrzydła, parasol, rakiety). 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0