IphoneGryBakery Story

Bakery Story Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
TeamLava
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
25.7 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
374

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • duże możliwości rozwoju
  • wciągająca zabawa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Czy kiedykolwiek marzyliście o założeniu swojej piekarni lub cukierni? Dzięki grze Bakery Story na iPhone'a, możecie całkowicie za darmo zrealizować to marzenie. Jak się okazuje, prowadzenie tak dochodowego interesu wymaga sporo pracy i poświęcenia, gdyż tylko wtedy nasze wypieki zostaną docenione przez klientów, którzy będą do nas systematycznie powracać.

Bakery Story jest połączeniem gry strategicznej i zręcznościowej, gdyż oprócz planowania i rozwoju naszego sklepu, musimy również działać szybko, nadążając za zamówieniami od zniecierpliwionych klientów. Wypieki to jedna kwestia, jednak nie mniej istotny jest wystrój wnętrza, odpowiednie rozplanowanie stolików i przede wszystkim zadowalająca ilość miejsca dla oczekujących.

Gra składa się z kilku etapów, które są kluczem do rozwoju naszego biznesu. Na początek musimy przygotować odpowiednią ilość potraw, na które składają się takie produkty jak chleb, ciasta, torty, pączki, a także napoje koktajlowe, mleko czy lody. Wraz z rozwojem gry, kiedy piekarnię zacznie odwiedzać więcej klientów, będziemy zarabiać wystarczającą ilość pieniędzy, aby wydać je na nowych pracowników – dzięki nim pieczenie zamówień trwa krócej.

Co więcej, możemy poszerzyć działkę, nadać jej nowych kolorów, dokupić tapety na ściany oraz przede wszystkim powiększyć stoliki. Należy również zwracać uwagę na rodzaje zamówień, aby nie pomylić potraw, dając je nie tym klientom co trzeba. O tym, czy nasza piekarnia cieszy się powodzeniem, świadczą rysunki nad głowami klientów – jeśli pojawia się serduszko, to klient jest zadowolony i na pewno do nas powróci.

Dodatkowe cechy Bakery Story: szczegółowa grafika 3d, duże możliwości rozwoju wnętrza piekarni, ogromny wybór krzeseł, stolików, plakatów i obrazów na ściany, możliwość eksperymentowania z nowymi potrawami, które mogą trafić w gusta klientów, możliwość rozgrywki online ze znajomymi – wspólne prowadzenie piekarni lub zapraszanie innych graczy do zapoznania się z naszym dziełem, w pełni darmowa rozgrywka wraz z regularnymi i darmowymi aktualizacjami każdego tygodnia, wsparcie dla urządzenia iPhone 5 w najnowszej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0