IphoneGryBatman Arkham City Lockdown

Batman Arkham City Lockdown Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Warner Bros.
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
614 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
400

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • rozbudowany system walki
  • klimat
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Batman Arkham City Lockdown to rozbudowana gra zręcznościowo – przygodowa, nawiązująca do przygód znanych z gry Batman Arkham City, która pojawiła się na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. W przeciwieństwie do wersji stacjonarnej, użytkownicy iPhone'a otrzymali tytuł, który łączy w sobie cechy przygodówki i bijatyki, z możliwością rozwoju zdolności specjalnych. Po raz kolejny wracamy do Gotham City wcielając się w Batmana. Na naszej drodze staną odwieczni rywale w postaci Jokera, Two-Face, a także ekskluzywnie ujrzymy Deathstroke. Naszym zadaniem jest pokonać pojawiających się przeciwników, dzięki czemu fabuła potoczy się do przodu.

Batman Arkham City Lockdown składa się z dwóch podstawowych sekcji. Pierwsza z nich, fabularna, koncentruje się na wydarzeniach w więzieniu Arkham oraz mieści Gotham City. Tutaj też pojawiają się przerywniki filmowe, które wyjaśniają rozwój fabuły. Pomiędzy przerywnikami z kolei stajemy do walki jeden na jednego – raz będą to dobrze znani więźniowie, innym razem będziemy musieli walczyć z bossami (m.in. wspomniany już Two-Face). Na uwagę zasługuje rozbudowany system walki, dostosowany do ekranu dotykowego. W trakcie walki u góry ekranu pojawia się pasek energii Batmana i przeciwnika, zaś naszym celem jest odebrać życie rywalowi. Do dyspozycji oddano rozmaity arsenał w postaci uderzeń pięścią, nogą, możliwość łączenia ciosów w rozbudowane kombinacje, a nawet używanie dodatkowych przedmiotów. Nie zabrakło przy tym bloków, kontr oraz uników, nadając walce dynamizmu i rozbudowania.

Ciekawym dodatkiem w Batman Arkham City Lockdown jest sklep znajdujący się w grze. Możemy tutaj kupić nowe pancerze dla Batmana, zwiększyć siłę ciosów, dokupić gadżety (np. batarang) oraz ulepszyć zdolności specjalne. Pomiędzy wstawkami fabularnymi mają również miejsce różnego rodzaju mini-gry. Przykładowo będziemy musieli rzucić batarangiem w przeciwnika z dużej odległości – wtedy kamera przechodzi do widoku z pierwszej osoby, zaś naszym celem jest odpowiednie sterowanie zabawką, aby ta uderzyła w naszego wroga. Warto również zwrócić uwagę na dopracowaną grafikę oraz płynną animację ruchów Batmana oraz przeciwników.

Zmiany w najnowszej wersji Batman Arkham City Lockdown: dodano wsparcie dla języka koreańskiego, dostosowano grę dla urządzeń iPhone 5 oraz poprawiono liczne błędy z poprzedniej wersji gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0