IphoneGryBattle Nations

Battle Nations Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Z2Live, Inc
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
220 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
400

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • wciągająca zabawa
  • rozbudowana rozgrywka
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Battle Nations to rozbudowana i uzależniająca gra strategiczna z elementami walki, wieloma postaciami do odkrycia oraz zróżnicowanymi misjami. Głównym celem gracza jest trenowanie jednostek wojskowych, rozbudowa bazy oraz pokonywanie potężnych przeciwników lub rywalizacja online ze znajomymi.

Gra wyróżnia się śliczną, szczegółową grafiką i wygodnym interfejsem dotykowym, pozwalając m.in. na szybkie przesuwanie palcem po mapie oraz zmniejszaniem lub zwiększaniem pola walki. Wraz z postępem otrzymujemy kolejne poziomy doświadczenia, które rosną np. dzięki uprawie roślin. Z kolei pieniądze możemy zarabiać budując koszary dla żołnierzy lub szpital, służący do leczenia rannych.

Battle Nations oferuje m.in. ponad 500 zróżnicowanych misji, dających dostęp do nowych budynków i wojsk, ponad 100 unikalnych oddziałów i pojazdów, którym nadać możemy dodatkowe zdolności, umiejętności lub rozbudować ataki. Ciekawą funkcją jest również obrona i wzmocnienie naszych budynków (m.in. urządzenia wojskowe, sklepy, kwatery oraz dekoracje upiększające wystrój).

Duży nacisk położono na rozgrywki sieciowe, oferując rywalizację ze znajomymi, zapraszanie do gry lub losowe mecze z innymi graczami przez sieć. Ponadto gra działa na wszystkich urządzeniach iPhone, iPad i iPod touch, dzięki czemu otrzymujemy dostęp do sporej liczby graczy.

Najnowsza wersja Battle Nations na iPhone'a doczekała się wielu poprawek i usprawnień stabilności.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0