IphoneGryBike Race Free

Bike Race Free Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Top Free Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
27.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
362

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • różnorodność misji
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Bike Race Free to interesująca gra, dzięki której każdy może wcielić się w szalonego kierowcę sportowego motoru. Zabawa jest niezwykle intuicyjna i prosta, dzięki zawarciu zaawansowanej fizyki prowadzenia pojazdu. Naszym zadaniem jest rozpędzić się z górki, a następnie przejeżdżać po porozmieszczanych na planszy serpentynach. Musimy przy tym uważać, aby nie wpaść w przepaść i jednocześnie w jak najkrótszym czasie dojechać do wyznaczonego odcinka trasy.

Bike Race Free umożliwia zabawę w trybie dla jednego gracza lub poprzez rywalizację online. Cechuje się intuicyjnym sterowaniem, a także kolorowymi planszami. Łącznie w grze przemierzymy 72 misje, podzielone na 9 światów z ładnymi widokami (m.in. pustynia, śnieg, góry). Motocykl przyspieszamy poprzez dotyk ekranu, natomiast naciśnięcie powoduje rozpoczęcie trików, za które otrzymujemy więcej punktów. Gra zintegrowana jest również z Facebookiem, umożliwiając zapraszanie znajomych do gry, lub dołączanie do już rozpoczętej rozgrywki.

Zmiany w najnowszej wersji Bike Race Free: nowy epizod, przedstawiający piękną plażę w tle, dodano 8 dodatkowych zadań do wykonania, udostępniono nowy motocykl wojskowy, którego zdobyć można poprzez wykonywanie achievementów narzuconych przez twórców.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0