IphoneGryBlackjack Free

Blackjack Free Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
MobilityWare
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
22.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
365

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • intuicyjne sterowanie
  • przejrzysty interfejs
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Blackjack Free to najpopularniejsza gra karciana dla użytkowników iPhone'a. Dzięki niej każdy, kto chciałby spróbować swych sił w prawdziwym kasynie lub pobawić się w hazardzistę, ma szansę zrobić to całkowicie darmowo. Gra jest symulacją prawdziwej gry w Blackjack, jednak wszystkie zarobione pieniądze są wirtualne i nie musimy obawiać się o utratę naszego dobytku w przypadku niepowodzenia.

Zasady rozgrywki w Blackjack Free mogą początkowo wydać się skomplikowane, jednak dzięki rozbudowanemu samouczkowi oraz pomocy technicznej, zainteresowanie gracze szybko mogą nauczyć się gry. Zadanie polega na pokonaniu krupiera, poprzez osiągnięcie lub zbliżenie się do sumy 21 punktów, uzyskanych z posiadanych dwóch kart. Gra cechuje się przejrzystą oprawą graficzną, intuicyjnym sterowaniem, jasno przedstawionymi zasadami gry dla początkujących oraz możliwością zabawy zarówno z komputerem, jak również żywym graczem w trybie online.

Blackjack Free dostępny jest w darmowej wersji z obecnością reklam, jednak można je wyłączyć z poziomu gry za dodatkową opłatą. Ponadto najnowsza wersja otrzymała poprawiony interfejs oraz ładniejszą grafikę, dostosowaną do możliwości urządzenia iPhone 5.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0