IphoneGryBlood & Glory

Blood & Glory Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Glu Games Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
148 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
283

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • olśniewająca grafika
  • rozbudowany system walki
  • duża ilość przeciwników
Minusy:
  • dla niektórych zbyt wysoki poziom trudności

Blood & Glory to wymagająca gra z gatunku bijatyk, która wyróżnia się rozbudowanym systemem walki, możliwością rozwoju bohatera oraz brutalnością potyczek. Gracz wciela się w postać rzymskiego gladiatora, uzbrojonego w ciężką zbroję, tarcze i oręż, którym należy pokonać przeciwnika. Na naszej drodze stanie duża ilość wrogów, wyróżniających się siłą, zwinnością i odmienną strategią walki. Z pomocą jednak przychodzi nam sklep, w którym możemy kupić ogromną ilość dostępnego ekwipunku, ułatwiającego kolejne batalie.

Blood & Glory umożliwia zakup rozmaitych hełmów, tarcz, zbroi, mikstur leczących i przede wszystkim broni, zaczynając od standardowego miecza, potężnych toporów, kończąc na uzbrojeniu pozwalającym na dekapitację przeciwnika. Na uwagę zasługuje grafika nowej generacji, którą dopracowaną z niezwykłą dbałością o szczegóły. Każdy oręż, tarcza, modele postaci i rozbudowane, trójwymiarowe areny, kończąc na spływającej na podłogę krwi, robi olbrzymie wrażenie na ekranie iPhone'a.

Gra podzielona jest na regularne turnieje, z czego w każdym czeka 5 różnych przeciwników, a także 2 unikalne, przeznaczone dla zaawansowanych graczy. Blood & Glory posiada bardzo rozbudowany system walki. I choć sterowanie dotykowe polega na przesuwaniu palcem po ekranie, to jednak będziemy musieli potrenować dłużej, aby skutecznie wykonywać bloki, cięcia w bok, dekapitację, parowanie, omijanie ataków wroga, a także efektowne kombinacje łączone ciosów.

Ponadto przed każdą walką w specjalnym menu mamy podgląd na wojownika z którym przyjdzie nam walczyć. Tutaj też wyświetlane są jego statystyki, mocne i słabe strony, a ponadto możemy w tym miejscu uleczyć naszego gladiatora po poprzednim pojedynku oraz ulepszyć jego statystyki (siłę, zręczność, mobilność). Istotnym elementem jest również odpowiednie dopasowanie uzbrojenia przed walką. Jeśli wiemy przykładowo, że następny pojedynek stoczymy z większym wojownikiem od naszego, to warto wyposażyć postać w lekką zbroję i krótszy miecz, aby szybciej zadawać ataki i unikać potężnych ciosów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0