IphoneGryBrothers In Arms 2: Global Front Free+

Brothers In Arms 2: Global Front Free+ Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Gameloft
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
398 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
378

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • rozbudowana kampania
  • urozmaicenie lokacji
  • ładna oprawa graficzna
  • wciągający tryb multiplayer
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Brothers In Arms 2: Global Front Free+ to jedna z najlepszych strzelanin w klimatach wojennych, jaka pojawiła się na iPhone'a. Gra zawiera wszystkie najlepsze elementy znane miłośnikom serii Brother In Arms z komputerów PC oraz konsol stacjonarnych. Po raz kolejny zostajemy wrzuceni w sam środek wydarzeń II Wojny Światowej, przedstawionej z perspektywy pierwszej osoby. Grafika, efekty dźwiękowe oraz animacja żołnierzy stoi na najwyższym poziomie. Postarano się o takie szczegóły jak uwzględnienie prawdziwych broni używanych w trakcie wojny oraz historycznych batalii.

Gra dostępna jest całkowicie za darmo, oferując rozbudowaną kampanię dla pojedynczego gracza. Do dyspozycji oddano 50 misji, rozmieszczonych w różnych częściach świata. Będziemy świadkami bitwy na Pacyfiku, lądowania w Normandii, a także trafimy do Afryki Północnej, Sycylii oraz Niemiec. Oprócz przemierzania zniszczonych przez wojnę miast piechotą, będziemy mogli zasiąść za sterami czołgu, samochodów terenowych, a nawet szybowców. Ponadto niejednokrotnie będziemy musieli ratować się ucieczką, strzelając do przeciwników z działka umocowanego wewnątrz jeepa, którym kierować będzie nasz partner.

Brothers In Arms 2: Global Front Free+ oferuje również wciągające potyczki sieciowe. Wraz z pokonywaniem kolejnych przeciwników, będziemy zdobywać punkty doświadczenia oraz specjalne odznaczenia. Dzięki nim z czasem dostępne będą specjalne dodatki, pozwalające na zmianę wyglądu, zakup silniejszych broni lub pancerza. Oprócz klasycznego trybu Free For All (każdy na każdego), dostępny jest również Team Deathmatch (podział na drużyny) oraz Domination (przejęcie wszystkich punktów taktycznych na mapie przez jedną drużynę). Rozgrywka może odbywać się poprzez Blutooth lub za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

Zmiany w najnowszej wersji Brothers In Arms 2: Global Front Free+:

- wsparcie dla Duo Gamer – specjalnego kontrolera stworzonego z myślą o użytkownikach iPhone, iPad oraz iPod touch, zawierającego dwie gałki analogowe, d-pad, cztery przyciski oraz 2 triggery,
- dynamiczny leaderboard, aktualizowany automatycznie co minutę,
- dostępność 30 nowych avatarów,
- powiększono ilość osób w jednym pokoju – możliwość gry do 10 osób jednocześnie,
- wprowadzenie specjalnych wyzwań dnia, tygodnia oraz miesiąca – na zwycięzców czekają nowe bronie i odznaki,
- możliwość zapraszania znajomych do gry i sprawdzania ich profilu,
- nowy tryb rozgrywki Survival Pacific.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0