IphoneGryBubble Explode

Bubble Explode Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Spooky House Studios UG (haftungsbeschraenkt)
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
23 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
388

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • pomysł i wykonanie
  • dostępna za darmo
  • wciągająca zabawa
Minusy:
  • brak

Bubble Explode to wciągająca gra logiczna, nawiązująca do gier z serii Bejeweled. Na planszy umieszczone są kolorowe bańki, zaś naszym zadaniem jest usuwanie dwóch lub więcej tego samego koloru, znajdujących się obok siebie. Im więcej kolorowych kulek o tej samej barwie usuniemy jednocześnie, tym większy mnożnik punktowy osiągniemy. W momencie zlikidowania baniek znajdujących się na planszy, z góry ekranu spadają kolejne w losowych kolorach.

Zadanie jest o tyle utrudnione, że obok kolorowych, pojawiają się również bańki z symbolem eksplozji, które po chwili zamieniają kolor na czarny. Kiedy to się stanie, bańki te nie można już usunąć w normalny sposób i zaczynają blokować kolorowe. Sposobem na ich wyczyszczenie z planszy, jest skorzystanie z baniek posiadających symbol ładunku wybuchowego, jednak wiąże się to z zebraniem większej liczby tych samych symboli obok siebie.

Bubble Explode posiada kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki. Możemy wybrać odprężającą zabawę, gdzie w nieskończoność można usuwać kolorowe bąbelki, wybrać wyścig z czasem, w trakcie którego musimy zdobyć wymaganą ilość punktów, a nawet wybrać jedną z pięciu prędkości animacji, motywującej do szybszego myślenia i reagowania na pojawiające się bąbelki. Twórcy uwzględnili również tryb zbliżony do tetrisa – bąble w losowej kolejności spadają na dół planszy, zaś gracz musi usuwać jak najszybciej przylegające do siebie kolory, niedopuszczając jednocześnie, aby plansza zapełniła się bąblami, których liczba stale rośnie.

Dodatkowe cechy Bubble Explode: kolorowa grafika i ładna animacja plansz, globalny ranking punktowy, możliwość zdobywania ciekawych bonusów za eksplozję wielu bąbli jednocześnie, wsparcie akcelerometra, możliwość zapisywania stanu gry w trakcie wyłączenia smartfonu.

Najnowsza wersja Bubble Explode zawiera: nowy tryb Shootix oraz ponad 500 nowych leveli, możliwość wyłączenia powiadomień z poziomu menu, nowe funkcje i całkowicie zmienioną konfigurację przycisków. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0