IphoneGryBubble Witch Saga

Bubble Witch Saga Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
King.com Limited
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
46.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
707

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • ciekawa fabuła
  • wciągająca zabawa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Bubble Witch Saga to wciągająca gra logiczno – zręcznościowa, nawiązująca do kultowej serii Bust a Move. Gra cechuje się bardzo ładną oprawą audiowizualną, szeregiem rozbudowanych etapów i dużą dawką grywalności, oferując zabawę na długie godziny. Podstawowe założenia rozgrywki nie uległy większym zmianom. Poszczególne plansze pokryte są kulkami różnego koloru, zaś gracz sterując specjalnym działkiem, musi usunąć 3 lub więcej kulek tego samego koloru przylegających do siebie, poprzez wystrzelenie kuli pasującej kolorystycznie do pozostałych. Jeśli uda nam się zestrzelić kolory znajdujące się wyżej, to wraz z nimi możemy usunąć również przylegające odmiennej barwy, co zagwarantuje nam większą ilość punktów.

W przeciwieństwie do konkurencji, Bubble Witch Saga posiada kilka nowych funkcji, nieobecnych w podobnych tytułach. W tle widzimy 3 czarownice, które tworzą tajemnicze mikstury w kotle. To właśnie z niego wypadają kulki, które możemy wystrzelić. Co ciekawe, gracz otrzymuje możliwość mieszania mikstur, a co się z tym wiąże, zmianę koloru kulki jeszcze przed jej wystrzeleniem. Ponadto co jakiś czas na planszy pojawiają się pająki, które utrudniają precyzyjne zbicie pozostałych kulek. W momencie wyczyszczenia planszy, większość kulek spada do różnych kotłów – jeśli pokrywają się kolorystycznie to otrzymujemy więcej punktów, a następnie możemy przejść do kolejnej misji.

Dodatkowe cechy Bubble Witch Saga: przepiękna animacja i klimat, dostępność ponad 500 magicznych misji oraz możliwość zdobywania nowych każdego tygodnia, możliwość zapisywania wyników w rankingu globalnym, możliwość zdobywania nowych przedmiotów ułatwiających rozgrywkę, zróżnicowane misje zarówno dla początkujących i doświadczonych graczy, spora ilość bonusów do odkrycia (mikstury, bomby, sieci pająków itp.).

Zmiany w najnowszej wersji Bubble Witch Saga: nowy wątek fabularny – możliwość zmierzenia się z Lordem Cieni w lokacji Shadow Realm, możliwość zapisywania w prywatnej skrzynce powiadomień o pomocy ze strony innych graczy, nowy epizod o nazwie Eternal Isles, duża ilość poprawek względem poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0