IphoneGryBurnout CRASH!

Burnout CRASH! Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Electronic Arts
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
153 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
484

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • pomysł i wykonanie
  • efektowne kraksy
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Burnout CRASH! to kolejna część popularnej serii wyścigów z serii Burnout. W przeciwieństwie jednak do podobnych produkcji, głównym założeniem rozgrywki jest doprowadzenie do efektownych kraks, zniszczeń aut i zrobienia jak największego karambolu na ulicach miast. Im bardziej widoczne zniszczenia, tym więcej punktów zarobimy, co przełoży się na zaliczenie kolejnych misji oraz dostęp do nowych pojazdów. Poprzednie części charakteryzowały się w pełni trójwymiarowym środowiskiem, jednak twórcy najnowszej części CRASH zdecydowali się zmienić widok kamery, umieszczając ją tym razem z lotu ptaka. Środowisko zmieniło się zatem na 2d, jednak wciąż widzimy w pełni trójwymiarowe środowisko miasta i pojazdów.

Burnout CRASH! cechuje się szczegółową oprawą audiowizualną oraz przede wszystkim dużą dynamiką prowadzenia pojazdów i przepięknymi efektami zniszczeń. Co więcej, każdy pojazd posiada specjalne możliwości, które zwiększają siłę i efektowność zniszczeń. Łącznie do dyspozycji oddano nam 3 tryby rozgrywki (m.in. Rush Hour czyli walka z czasem, Road Block – blokada drogi i doprowadzenie do ogromnych zniszczeń, Pile Up – zabawa w piromana na drodze), 18 rozbudowanych skrzyżowań, 54 wydarzeń i 6 zróżnicowanych lokacji tematycznych. Ponadto otrzymaliśmy zarówno wciągające tryby zabawy dla pojedynczego gracza, jak również zmagania w sieci ze znajomymi – możemy wyzywać ich na pojedynki, a także przesyłać nasze wyniki do globalnej tablicy wyników.

Zmiany w najnowszej wersji Burnout CRASH!: ulepszona oprawa wizualna, poprawione sterowanie dotykowe, duża liczba poprawek błędów występujących w poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0