IphoneGryCall od Duty: Zombies

Call od Duty: Zombies Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Activision Publishing, Inc.
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
52.8 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
394

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wciągające tryby zabawy
  • intuicyjne sterowanie
  • wysoki poziom trudności
  • duża liczba broni
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Call of Duty: Zombies to specjalny tryb rozgrywki, zawarty w grze Call of Duty: World at War. Zyskał sobie rzesze fanów na świecie, którzy niejednokrotnie przedkładają właśnie taką formę zabawy nad kampanią fabularną czy klasycznym trybem multiplayer. Teraz tryb Zombies został przeniesiony w formie osobnej produkcji na urządzenia iPhone oraz iPad, gwarantując zabawę na długie godziny zarówno w pojedynkę, jak również w trybie sieciowym. Zasady rozgrywki są proste, choć to tylko pierwsze wrażenie.

Naszym celem jest odparcie kolejnych fal pojawiających się zombie. Do dyspozycji mamy zróżnicowane mapy, na których co chwila pojawiają się kolejni nieumarli. Tryb ten podzielony jest na kilka fal – z każdą kolejną trafiamy na coraz większą grupę przeciwników, którzy są coraz bardziej zróżnicowani i bardziej wytrzymali. Zadanie polega więc na eliminacji wrogów i niedoprowadzenie do śmierci, gdyż będziemy musieli zaczynać zabawę od pierwszej fali.

Call of Duty: Zombies oferuje dużą liczbę zróżnicowanych broni, jednak dostęp do nich w początkowej fazie gry jest ograniczony. Na początku startujemy z pistoletem, jednak wraz z kolejnymi zabójstwami dostajemy więcej pieniędzy, które pomiędzy rundami możemy przeznaczyć na silniejsze bronie, granaty, pancerze lub umiejętności specjalne. Co ciekawe, również ilość pieniędzy jakie otrzymujemy różni się, w zależności od sposobu w jaki zabiliśmy zombiaka – np. zabójstwo w głowę daje więcej pieniędzy.

Dodatkowe cechy Call of Duty: Zombies: dostęp do specjalnych maszyn, dzięki którym możemy szybko przerabiać nasze bronie, rozmieszczono teleporty pozwalające na skuteczną ucieczkę przed wrogiem, Bowie Knige – specjalny nóż, który jednym dźgnięciem zabija silniejsze zombie, możliwość kooperacji do 4 graczy jednocześnie, powrót wszystkich broni specjalnych znanych z trybu Zombie w Call of Duty: World at War, dostępność do nowych broni (np. Wunderwaffe DG-2), obecność specjalnych przeciwników – m.in. Psy Piekielne, nowe postaci do wyboru wyróżniające się odmiennymi atrybutami, m.in. Tank Dempsey (USA), Takeo Masaki (Japonia), Nikolai Belinski (Związek Radziecki) czy Dr. Richtofen (Niemcy), obecność nowych pułapek zastawianych przez nieumarłych.

Najnowsza wersja Call of Duty: Zombies zawiera: poprawioną w pełni trójwymiarową grafikę i środowisko, dostęp do trzech rodzajów sterowania (klasyczne, dotykowe oraz indywidualne), dostęp do unikalnych achievementów, nową mapę Der Riese, dostęp do map Verruckt oraz Shi No Numa, które wcześniej były obecne wyłącznie w formie DLC, nowe model zombie, nieumarli otrzymali teraz możliwość wspinania się na gzymsy, ulepszono inteligencję zombiaków, możliwość łączenie teleportów, nowe zabawki (m.in. Monkey Bombs).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0